Håkons hall

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
19010100 sø 19/01 08:00 sø 19/01 G19 Plj A Roterud IL 1 1 - 2 Follebu FL - Fotball 2    
19010101 sø 19/01 08:20 sø 19/01 J19 Sluttspill A 1/8 Final Molde FK 1 5 - 1 Lyngdal IL    
19010102 sø 19/01 08:40 sø 19/01 J14 Sluttspill A 1/8 Final Roterud IL 0 - 1 Lillehammer KFK United    
19010103 sø 19/01 08:55 sø 19/01 G13 Sluttspill A 1/8 Final HamKam Fotball 2 - 5 Lillehammer...rdre Ål G12    
19010104 sø 19/01 09:10 sø 19/01 J15 Sluttspill A 1/8 Final Stabæk Fotball 5 - 0 Raufoss Fotball 1    
19010105 sø 19/01 09:35 sø 19/01 G16 Sluttspill B 1/8 Final Raumnes & Årnes 2 1 - 2 Dombås IL 1    
19010106 sø 19/01 09:50 sø 19/01 J15 Sluttspill B 1/8 Final Hadeland KFK 2Rød 2 - 3 Ottestad IL 3    
19010107 sø 19/01 10:05 sø 19/01 G14 Sluttspill B 1/8 Final Brumunddal Fotball Hvit 1 - 2 Idd Sportsklubb SK    
19010108 sø 19/01 10:20 sø 19/01 J15 Sluttspill B 1/8 Final Trosvik IF 1 0 - 1 Flatås Idrettslag 1    
19010109 sø 19/01 10:35 sø 19/01 G16 Sluttspill A 1/8 Final Raumnes & Årnes 1 5 - 0 Lillehammer...ballklubb 1    
19010110 sø 19/01 10:50 sø 19/01 J16 Sluttspill A 1/4 Final Stabæk Fotball 4 - 0 Blindheim IL    
19010111 sø 19/01 11:15 sø 19/01 G13 Sluttspill A 1/4 Final Øyer-Tretten IF ØTI-2 2 - 3 KFUM-Kam. Oslo 3    
19010112 sø 19/01 11:30 sø 19/01 J13 Sluttspill A 1/8 Final Faaberg Fotball 1 2 - 3 Ready 1    
19010113 sø 19/01 11:45 sø 19/01 J19 Sluttspill A 1/4 Final Kolbotn IL 1 3 - 2 Lillehammer KFK 2    
19010114 sø 19/01 12:05 sø 19/01 J14 Sluttspill B 1/4 Final Faaberg Fotball 1 - 0 Holeværingen, IL 2    
19010115 sø 19/01 12:25 sø 19/01 G16 Sluttspill B 1/4 Final Elverum Fotball HVIT 4 - 2 Huk FK    
19010116 sø 19/01 12:40 sø 19/01 J15 Sluttspill B 1/4 Final Ottestad IL 3 0 - 1 Lillehammer KFK 4    
19010117 sø 19/01 12:55 sø 19/01 J15 Sluttspill B 1/4 Final Oppdal IL 1 2 - 0 Oppdal IL 2    
19010118 sø 19/01 13:10 sø 19/01 G13 Sluttspill A Semifinale KFUM-Kam. Oslo 3 1 - 2 Storhamar Fotball 1    
19010119 sø 19/01 13:35 sø 19/01 J19 Sluttspill A Semifinale Blindheim IL 1 3 - 2 Kolbotn IL 1    
19010120 sø 19/01 13:55 sø 19/01 J14 Sluttspill A Semifinale Øyer-Tretten IF 1 - 2 Lyn Fotball blå    
19010121 sø 19/01 14:10 sø 19/01 G19 Sluttspill A Semifinale Raumnes & Å... 2 Team Nes 1 - 3 KFUM-Kam. Oslo    
19010122 sø 19/01 14:30 sø 19/01 J19 Sluttspill A Semifinale Molde FK 2 6 - 3 Blindheim IL 2    
19010123 sø 19/01 14:50 sø 19/01 J13 Sluttspill B Semifinale Asker SKK 2 2 - 0 Frigg Oslo FK - Fotball 2    
19010124 sø 19/01 15:10 sø 19/01 G14 Sluttspill B Semifinale Raumnes & Årnes 2 - 4 Lillehammer...ballklubb 3    
19010125 sø 19/01 15:25 sø 19/01 J16 Sluttspill B Semifinale Asker SKK 2 1 - 2 Lillehammer KFK 3    
19010126 sø 19/01 15:55 sø 19/01 G13 Sluttspill B Finale Lillehammer...ballklubb 1 1 - 0 Lyn Fotball Grønn    
19010127 sø 19/01 16:15 sø 19/01 J15 Sluttspill B Finale Lillehammer KFK 4 2 - 7 Lyn Fotball blå    
19010128 sø 19/01 16:35 sø 19/01 J14 Sluttspill A Finale Oppdal IL 2 0 - 6 Lyn Fotball blå    
19010129 sø 19/01 16:55 sø 19/01 J13 Sluttspill A Finale Blindheim IL Svart 3 - 4 Blindheim IL Hvit    
19010130 sø 19/01 17:15 sø 19/01 G19 Sluttspill A Finale KFUM-Kam. Oslo 2 - 3 Lillehammer...ballklubb 1