Dette er resultater fra Lillehammer-cup 2018. Se de siste resultatene fra Lillehammer-cup 2019 her.

Siste resultat

Lillehammer-cup 2018 begynner
Slutt
19/1
20/1
21/1

Finals

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
21010338 sø 21/01 18:20 sø 21/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Final Biri il G13 4 - 16 Lillehammer FK G14-2    
21010339 sø 21/01 18:40 sø 21/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Final Brumunddal Fotball G13-1 3 - 2 Øyer-Trette...05 ØTI Lag2    
21010337 sø 21/01 18:05 sø 21/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Final Heming, IL 1 10 - 2 Roterud IL J04-svart    
21010134 sø 21/01 17:35 sø 21/01 Håkons hall 1 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Final Røa IL Kinaputter 1 4 - 1 Lillehammer... J14 United    
21010237 sø 21/01 18:20 sø 21/01 Håkons hall 2 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Final KFUM-Kam. Oslo 1 1 - 7 KFUM-Kam. Oslo 2    
21010136 sø 21/01 18:20 sø 21/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Final Alvdal IL G16 1 5 - 9 Raumnes & Å... Team Nes 1    
21010238 sø 21/01 18:40 sø 21/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Final Tiller IL 1 3 - 1 Gjelleråsen City    
21010137 sø 21/01 18:40 sø 21/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Final Hadeland KF...J15 - svart 3 - 5 Langfjorden/Isfjorden 1    
21010236 sø 21/01 17:55 sø 21/01 Håkons hall 2 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Final Lillehammer FK LFK G19-1 2 - 5 Lillehammer FK LFK G19-2    
21010135 sø 21/01 17:55 sø 21/01 Håkons hall 1 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Final Sarpsborg FK 2 2 - 8 Raumnes & Å... Team Nes 2    
21010234 sø 21/01 17:10 sø 21/01 Håkons hall 2 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Final Molde Fotba...bb FK J19-1 4 - 5 Lyn Fotball J19-3    
21010133 sø 21/01 17:10 sø 21/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Final KFUM-Kam. Oslo J19-1 2 - 1 Øyer-Tretten IF J19-1    
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
21010336 sø 21/01 17:50 sø 21/01 Håkons hall 3 J12 (født 01.01.2006 og senere) Plj A Roterud IL J12 0 - 3 Lillehammer...2 Søre Ål 2    
21010235 sø 21/01 17:35 sø 21/01 Håkons hall 2 J12 (født 01.01.2006 og senere) Plj A Lillehammer...ringsjå J12 2 - 0 Lillehammer...å J12 lag 2    
21010335 sø 21/01 17:15 sø 21/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Semi final Øyer-Trette...05 ØTI Lag2 5 - 2 Jevnaker IF    
21010334 sø 21/01 17:00 sø 21/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Semi final Brumunddal Fotball G13-1 2 - 1 Lillehammer FK LFK G05 2    
21010132 sø 21/01 16:55 sø 21/01 Håkons hall 1 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Semi final Roterud IL g14 1 - 3 Biri il G13    
21010233 sø 21/01 16:55 sø 21/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Semi final Lyn Fotball 2 1 - 4 Lillehammer FK G14-2    
21010131 sø 21/01 16:40 sø 21/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Semi final Tiller IL 1 2 - 1 Langfjorden/Isfjorden 2    
21010232 sø 21/01 16:40 sø 21/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Semi final Langfjorden/Isfjorden 1 5 - 2 Lyn Fotball J2003-1    
21010333 sø 21/01 16:40 sø 21/01 Håkons hall 3 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Semi final Sarpsborg FK 2 2 - 0 Raumnes & Å... Team Nes 1    
21010130 sø 21/01 16:25 sø 21/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Semi final KFUM-Kam. Oslo 1 5 - 1 Oppsal IF Fotball    
21010231 sø 21/01 16:25 sø 21/01 Håkons hall 2 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Semi final Fron Fotball 2010 Fotball 1 - 4 Raumnes & Å... Team Nes 1    
21010332 sø 21/01 16:25 sø 21/01 Håkons hall 3 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Semi final Alvdal IL G16 1 3 - 0 Kvam IL G16    
21010230 sø 21/01 16:10 sø 21/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Semi final Heming, IL IL 0 - 1 Hadeland KF...J15 - svart    
21010331 sø 21/01 16:10 sø 21/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Semi final Lyn Fotball J2004 Rød 3 - 4 Lillehammer... J14 United    
21010629 sø 21/01 16:10 sø 21/01 Kristins Hall J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Semi final Heming, IL 1 1 - 0 Kolbotn IL Hvit    
21010129 sø 21/01 15:55 sø 21/01 Håkons hall 1 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Faaberg Fotball G14 Gul 1 - 2 Lillehammer FK LFK G05 2    
21010229 sø 21/01 15:55 sø 21/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Semi final Gjelleråsen City 3 - 1 Lillehammer KFK J02-1    
21010330 sø 21/01 15:55 sø 21/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Semi final Hadeland KF...FK J14 Hvit 3 - 5 Røa IL Kinaputter 1    
21010128 sø 21/01 15:40 sø 21/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Semi final KFUM-Kam. Oslo 2 1 - 0 Lillehammer FK LFK G03-2    
21010228 sø 21/01 15:40 sø 21/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Lillehammer FK LFK G05 7 1 - 4 Øyer-Trette...05 ØTI Lag2    
21010428 sø 21/01 15:40 sø 21/01 Skogenhallen J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Semi final Øyer-Tretten IF J19-1 2 - 1 Otta IL j-19 2    
21010628 sø 21/01 15:40 sø 21/01 Kristins Hall G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Semi final Raumnes & Å... Team Nes 2 6 - 2 Roterud IL G19 - 1    
21010329 sø 21/01 15:35 sø 21/01 Håkons hall 3 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Semi final Tiller IL 2 - 7 Lyn Fotball J19-3    
21010328 sø 21/01 15:20 sø 21/01 Håkons hall 3 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Ranheim Futsal 2 0 - 9 KFUM-Kam. Oslo 1    
21010427 sø 21/01 15:20 sø 21/01 Skogenhallen G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Semi final Lillehammer FK LFK G19-2 4 - 2 Raumnes & Å... Team Nes 3    
21010627 sø 21/01 15:20 sø 21/01 Kristins Hall G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Semi final Lillehammer FK LFK G19-1 4 - 2 Lillehammer...LFK G19-4 1    
21010127 sø 21/01 15:15 sø 21/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Semi final Lyn Fotball J19-1 2 - 4 Molde Fotba...bb FK J19-1    
21010227 sø 21/01 15:15 sø 21/01 Håkons hall 2 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Semi final Clausenenge... Dahle IL 1 0 - 2 KFUM-Kam. Oslo J19-1    
21010327 sø 21/01 15:05 sø 21/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Jevnaker IF 4 - 0 Roterud IL G05 Blå    
21010426 sø 21/01 15:05 sø 21/01 Skogenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Lyn Fotball J2004 Rød 3 - 0 Ådalsbruk FK J13    
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Sparebank1 Gudbrandsdal