Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
Alvdal IL G16 (født 01.01.2002 og senere) Alvdal IL G16 1
Alvdal IL G16 (født 01.01.2002 og senere) Alvdal IL G16 2
Alvdal IL G19 (født 01.01.1999 og senere) Alvdal IL G19
Biri il G14 (født 01.01.2004 og senere) Biri il G13
Bjerke J14 (født 01.01.2004 og senere) Bjerke IL
Bjerke J14 (født 01.01.2004 og senere) Bjerke IL
Bredde IL G19 (født 01.01.1999 og senere) Bredde IL
Brumunddal Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere) Brumunddal Fotball G13-1
Brumunddal Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere) Brumunddal Fotball G13-2
Brumunddal Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere) Brumunddal Fotball G13-3
Brøttum IL G14 (født 01.01.2004 og senere) Brøttum IL G-14
Brøttum IL G14 (født 01.01.2004 og senere) Brøttum IL G13
Brøttum IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Brøttum IL Jenter 13-2
Brøttum IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Brøttum IL Jenter 14
Bærum SK G16 (født 01.01.2002 og senere) Bærum SK 2
Bærum SK G16 (født 01.01.2002 og senere) Bærum SK 1
Clausenengen FK J14 (født 01.01.2004 og senere) Clausenengen FK - Hvit
Clausenengen FK J14 (født 01.01.2004 og senere) Clausenengen FK - Blå
Clausenengen FK J16 (født 01.01.2002 og senere) Clausenengen FK 2
Clausenengen FK J16 (født 01.01.2002 og senere) Clausenengen FK 3
Clausenengen FK J16 (født 01.01.2002 og senere) Clausenengen FK 1
Clausenengen FK J19 (født 01.01.1999 og senere) Clausenengen FK / Dahle IL 2
Clausenengen FK J19 (født 01.01.1999 og senere) Clausenengen FK / Dahle IL 1
Dikemark IF J19 (født 01.01.1999 og senere) Dikemark IF DIF J01
Drammens BK J19 (født 01.01.1999 og senere) Drammens BK DBK J2001 1
Elverum Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere) Elverum Fotball Blå
Elverum Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere) Elverum Fotball Rød
Elverum Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere) Elverum Fotball Grønn
Elverum Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Elverum Fotball J14 hvit
Elverum Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Elverum Fotball J14 svart
Elverum Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Elverum Fotball J14 rød
Etnedal FK G12 (født 01.01.2006 og senere) Etnedal FK g12
Fart, FL G12 (født 01.01.2006 og senere) Fart, FL G12 hvit
Fart, FL G12 (født 01.01.2006 og senere) Fart, FL G12 rød
Follebu FL G16 (født 01.01.2002 og senere) Follebu FL Follebu/Gausdal G16
Follebu FL G19 (født 01.01.1999 og senere) Follebu FL Follebu/Gausdal G19
Fron Fotball 2010 G14 (født 01.01.2004 og senere) Fron Fotball 2010 2
Fron Fotball 2010 G14 (født 01.01.2004 og senere) Fron Fotball 2010 Fotball 3
Fron Fotball 2010 G14 (født 01.01.2004 og senere) Fron Fotball 2010 1
Fron Fotball 2010 J14 (født 01.01.2004 og senere) Fron Fotball 2010 j13-2
Fron Fotball 2010 J14 (født 01.01.2004 og senere) Fron Fotball 2010 j13-1
Fron Fotball 2010 G16 (født 01.01.2002 og senere) Fron Fotball 2010 Fotball
Fron Fotball 2010 J16 (født 01.01.2002 og senere) Fron Fotball 2010 super girls
Fron Fotball 2010 J16 (født 01.01.2002 og senere) Fron Fotball 2010 J-14
Fron Fotball 2010 G19 (født 01.01.1999 og senere) Fron Fotball 2010 Flamengo
Fron Fotball 2010 J19 (født 01.01.1999 og senere) Fron Fotball 2010 J19
Funnefoss/Vormsund J19 (født 01.01.1999 og senere) Funnefoss/Vormsund FUVO J19
Faaberg Fotball G12 (født 01.01.2006 og senere) Faaberg Fotball G-2006
Faaberg Fotball J12 (født 01.01.2006 og senere) Faaberg Fotball j12
Faaberg Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere) Faaberg Fotball G14 Blå
Faaberg Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere) Faaberg Fotball G14 Gul
Faaberg Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Faaberg Fotball j14
Faaberg Fotball G16 (født 01.01.2002 og senere) Faaberg Fotball G15
Faaberg Fotball G16 (født 01.01.2002 og senere) Faaberg Fotball G16 2
Faaberg Fotball G16 (født 01.01.2002 og senere) Faaberg Fotball G16
Faaberg Fotball J16 (født 01.01.2002 og senere) Faaberg Fotball J16
Faaberg Fotball G19 (født 01.01.1999 og senere) Faaberg Fotball G19-1
Faaberg Fotball G19 (født 01.01.1999 og senere) Faaberg Fotball G19-3
Faaberg Fotball J19 (født 01.01.1999 og senere) Faaberg Fotball J19
Gausdal FK J16 (født 01.01.2002 og senere) Gausdal FK Follebu/Gausdal J15 1
Gausdal FK J16 (født 01.01.2002 og senere) Gausdal FK Follebu/Gausdal J15 2
Gjelleråsen J16 (født 01.01.2002 og senere) Gjelleråsen United
Gjelleråsen J16 (født 01.01.2002 og senere) Gjelleråsen City
Hadeland KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Hadeland KFK J13 Rød
Hadeland KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Hadeland KFK HKFK J14 Hvit
Hadeland KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Hadeland KFK HKFK J14 Rød
Hadeland KFK J16 (født 01.01.2002 og senere) Hadeland KFK HKFK J15 - Hvit
Hadeland KFK J16 (født 01.01.2002 og senere) Hadeland KFK HKFK J16 - Rød
Hadeland KFK J16 (født 01.01.2002 og senere) Hadeland KFK HKFK J16 - Hvit
Hadeland KFK J16 (født 01.01.2002 og senere) Hadeland KFK HKFK J15 - svart
Hadeland KFK J19 (født 01.01.1999 og senere) Hadeland KFK HKFK J19
Hauketo IF G12 (født 01.01.2006 og senere) Hauketo IF G2006
Heming, IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Heming, IL 2
Heming, IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Heming, IL 1
Heming, IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Heming, IL IL
Heming, IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Heming, IL J16 Grønn
Holmen IF J19 (født 01.01.1999 og senere) Holmen IF Hvit
Holmen IF J19 (født 01.01.1999 og senere) Holmen IF Rød
Holmen IF J19 (født 01.01.1999 og senere) Holmen IF Sort
Jevnaker IF G14 (født 01.01.2004 og senere) Jevnaker IF
KFUM-Kam. Oslo G16 (født 01.01.2002 og senere) KFUM-Kam. Oslo 2
KFUM-Kam. Oslo G16 (født 01.01.2002 og senere) KFUM-Kam. Oslo 1
KFUM-Kam. Oslo G16 (født 01.01.2002 og senere) KFUM-Kam. Oslo 3
KFUM-Kam. Oslo J16 (født 01.01.2002 og senere) KFUM-Kam. Oslo Kåffa J16
KFUM-Kam. Oslo G19 (født 01.01.1999 og senere) KFUM-Kam. Oslo Bing
KFUM-Kam. Oslo J19 (født 01.01.1999 og senere) KFUM-Kam. Oslo J19-1
KFUM-Kam. Oslo J19 (født 01.01.1999 og senere) KFUM-Kam. Oslo J19-2
Kjelsås IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Kjelsås IL 2
Kjelsås IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Kjelsås IL 1
Kolbotn IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Kolbotn IL Hvit
Kolbotn IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Kolbotn IL Blå
Kvam IL G16 (født 01.01.2002 og senere) Kvam IL G16
Kvam IL G19 (født 01.01.1999 og senere) Kvam IL G19
Lambertseter IF J16 (født 01.01.2002 og senere) Lambertseter IF J03-2
Lambertseter IF J16 (født 01.01.2002 og senere) Lambertseter IF J03-1
Lambertseter IF J19 (født 01.01.1999 og senere) Lambertseter IF
Langfjorden/Isfjorden J16 (født 01.01.2002 og senere) Langfjorden/Isfjorden 2
Langfjorden/Isfjorden J16 (født 01.01.2002 og senere) Langfjorden/Isfjorden 1
Larkollen IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Larkollen IL Svart
Larkollen IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Larkollen IL Hvit
Lillehammer FK G12 (født 01.01.2006 og senere) Lillehammer FK LFK hammartun 1
Lillehammer FK G12 (født 01.01.2006 og senere) Lillehammer FK Nordre Ål 2
Lillehammer FK G12 (født 01.01.2006 og senere) Lillehammer FK LFK Søre Ål Hvit
Lillehammer FK G12 (født 01.01.2006 og senere) Lillehammer FK LFK Søre Ål Blå
Lillehammer FK G12 (født 01.01.2006 og senere) Lillehammer FK Nordre Ål 1
Lillehammer FK G12 (født 01.01.2006 og senere) Lillehammer FK LFK Hammartun 2
Lillehammer FK G14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer FK LFK G05 7
Lillehammer FK G14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer FK LFK G05 3
Lillehammer FK G14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer FK LFK G05 4
Lillehammer FK G14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer FK LFK G05 2
Lillehammer FK G14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer FK G14-2
Lillehammer FK G14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer FK G14-4
Lillehammer FK G14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer FK LFK G05 5
Lillehammer FK G14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer FK LFK G05 1
Lillehammer FK G14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer FK G14-3
Lillehammer FK G14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer FK LFK G05 6
Lillehammer FK G14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer FK G14-1
Lillehammer FK G16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer FK LFK G03-2
Lillehammer FK G16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer FK LFK G03-3
Lillehammer FK G16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer FK LFK G03-1
Lillehammer FK G16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer FK G2002-1
Lillehammer FK G16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer FK G2002-2
Lillehammer FK G16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer FK G2002-3
Lillehammer FK G19 (født 01.01.1999 og senere) Lillehammer FK LFK G19-4 1
Lillehammer FK G19 (født 01.01.1999 og senere) Lillehammer FK LFK G19-1
Lillehammer FK G19 (født 01.01.1999 og senere) Lillehammer FK LFK G19-3 1
Lillehammer FK G19 (født 01.01.1999 og senere) Lillehammer FK LFK G19-2
Lillehammer FK G19 (født 01.01.1999 og senere) Lillehammer FK LFK G19-2 trukket
Lillehammer FK G19 (født 01.01.1999 og senere) Lillehammer FK LFK G19-5
Lillehammer KFK J12 (født 01.01.2006 og senere) Lillehammer KFK J12 Søre Ål
Lillehammer KFK J12 (født 01.01.2006 og senere) Lillehammer KFK Kringsjå J12
Lillehammer KFK J12 (født 01.01.2006 og senere) Lillehammer KFK Kringsjå J12 lag 2
Lillehammer KFK J12 (født 01.01.2006 og senere) Lillehammer KFK J12 Søre Ål 2
Lillehammer KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer KFK LKFK J14 County
Lillehammer KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer KFK J13-1
Lillehammer KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer KFK J13-3
Lillehammer KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer KFK LKFK J14 City
Lillehammer KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer KFK LKFK J14 United
Lillehammer KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer KFK LKFKJ14 Forest
Lillehammer KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer KFK J13-5
Lillehammer KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer KFK J13-2
Lillehammer KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer KFK LKFK J14 Hotspur
Lillehammer KFK J14 (født 01.01.2004 og senere) Lillehammer KFK J13-4
Lillehammer KFK J16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer KFK J15-1
Lillehammer KFK J16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer KFK J15-3
Lillehammer KFK J16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer KFK J02-3
Lillehammer KFK J16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer KFK J02-1
Lillehammer KFK J16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer KFK J02-2
Lillehammer KFK J16 (født 01.01.2002 og senere) Lillehammer KFK J15-2
Lillehammer KFK J19 (født 01.01.1999 og senere) Lillehammer KFK J19 3
Lillehammer KFK J19 (født 01.01.1999 og senere) Lillehammer KFK J19 1
Lillehammer KFK J19 (født 01.01.1999 og senere) Lillehammer KFK J19 2
Lyn Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball 1
Lyn Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball 2
Lyn Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball J05-4
Lyn Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball J2004 Blå
Lyn Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball J2004 Grønn
Lyn Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball J2004 Gul
Lyn Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball J2004 Hvit
Lyn Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball J2004 Rød
Lyn Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball J05-2
Lyn Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball J05-5
Lyn Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball J05-1
Lyn Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Lyn Fotball J05-3
Lyn Fotball G16 (født 01.01.2002 og senere) Lyn Fotball G16-3
Lyn Fotball G16 (født 01.01.2002 og senere) Lyn Fotball G16-1
Lyn Fotball G16 (født 01.01.2002 og senere) Lyn Fotball G16-2
Lyn Fotball J16 (født 01.01.2002 og senere) Lyn Fotball J 2002
Lyn Fotball J16 (født 01.01.2002 og senere) Lyn Fotball J2003-2
Lyn Fotball J16 (født 01.01.2002 og senere) Lyn Fotball J2003-1
Lyn Fotball J19 (født 01.01.1999 og senere) Lyn Fotball J19-3
Lyn Fotball J19 (født 01.01.1999 og senere) Lyn Fotball J19-1
Lyn Fotball J19 (født 01.01.1999 og senere) Lyn Fotball J19-2
Moelven IL G12 (født 01.01.2006 og senere) Moelven IL G12
Moelven IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Moelven IL J14
Molde FK J16 (født 01.01.2002 og senere) Molde FK J16 2
Molde FK J16 (født 01.01.2002 og senere) Molde FK J16 1
Molde FK J16 (født 01.01.2002 og senere) Molde FK J16 3
Molde Fotballklubb J19 (født 01.01.1999 og senere) Molde Fotballklubb FK J19-1
Nesodden IF J16 (født 01.01.2002 og senere) Nesodden IF J16 - 3
Nesodden IF J16 (født 01.01.2002 og senere) Nesodden IF J16 - 2
Nesodden IF J16 (født 01.01.2002 og senere) Nesodden IF J16 - 1
Nordre Land IL Fotball J19 (født 01.01.1999 og senere) Nordre Land IL Fotball Land J19
Nordstrand IF G14 (født 01.01.2004 og senere) Nordstrand IF 3
Nordstrand IF G14 (født 01.01.2004 og senere) Nordstrand IF 1
Nordstrand IF G14 (født 01.01.2004 og senere) Nordstrand IF 2
Oppdal IL G12 (født 01.01.2006 og senere) Oppdal IL G06 1
Oppdal IL G16 (født 01.01.2002 og senere) Oppdal IL 1 G16
Oppdal IL G16 (født 01.01.2002 og senere) Oppdal IL 2 G16
Oppdal IL G16 (født 01.01.2002 og senere) Oppdal IL 3 G16
Oppdal IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Oppdal IL J15-2
Oppdal IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Oppdal IL J15-1
Oppdal IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Oppdal IL J2002
Oppdal IL J19 (født 01.01.1999 og senere) Oppdal IL 2
Oppdal IL J19 (født 01.01.1999 og senere) Oppdal IL 1
Oppegård IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Oppegård IL 2
Oppegård IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Oppegård IL 1
Oppegård IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Oppegård IL 3
Oppsal IF Fotball G16 (født 01.01.2002 og senere) Oppsal IF Fotball
Oppsal IF Fotball G16 (født 01.01.2002 og senere) Oppsal IF Fotball Blå
Oppsal IF Fotball J19 (født 01.01.1999 og senere) Oppsal IF Fotball J19
Otta IL J19 (født 01.01.1999 og senere) Otta IL j-19 2
Otta IL J19 (født 01.01.1999 og senere) Otta IL J17/19
Otta IL J19 (født 01.01.1999 og senere) Otta IL j-19
Ottestad IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Ottestad IL J16
Ottestad IL J19 (født 01.01.1999 og senere) Ottestad IL J19 2
Ottestad IL J19 (født 01.01.1999 og senere) Ottestad IL J19 1
Ranheim Futsal G16 (født 01.01.2002 og senere) Ranheim Futsal 1
Ranheim Futsal G16 (født 01.01.2002 og senere) Ranheim Futsal 2
Raumnes & Årnes G16 (født 01.01.2002 og senere) Raumnes & Årnes Team Nes 2
Raumnes & Årnes G16 (født 01.01.2002 og senere) Raumnes & Årnes Team Nes 1
Raumnes & Årnes G16 (født 01.01.2002 og senere) Raumnes & Årnes Team Nes 3
Raumnes & Årnes G19 (født 01.01.1999 og senere) Raumnes & Årnes Team Nes 1
Raumnes & Årnes G19 (født 01.01.1999 og senere) Raumnes & Årnes Team Nes 4
Raumnes & Årnes G19 (født 01.01.1999 og senere) Raumnes & Årnes Team Nes 2
Raumnes & Årnes G19 (født 01.01.1999 og senere) Raumnes & Årnes Team Nes 3
Roterud IL G12 (født 01.01.2006 og senere) Roterud IL G2006-1
Roterud IL G12 (født 01.01.2006 og senere) Roterud IL G2006-2
Roterud IL J12 (født 01.01.2006 og senere) Roterud IL J12
Roterud IL G14 (født 01.01.2004 og senere) Roterud IL G05 Rød
Roterud IL G14 (født 01.01.2004 og senere) Roterud IL G05 Blå
Roterud IL G14 (født 01.01.2004 og senere) Roterud IL g14
Roterud IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Roterud IL J04-blå
Roterud IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Roterud IL J04-svart
Roterud IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Roterud IL J04-hvit
Roterud IL G16 (født 01.01.2002 og senere) Roterud IL G16-3
Roterud IL G16 (født 01.01.2002 og senere) Roterud IL G16-1
Roterud IL G16 (født 01.01.2002 og senere) Roterud IL G16-2
Roterud IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Roterud IL J16
Roterud IL G19 (født 01.01.1999 og senere) Roterud IL G19 - 2
Roterud IL G19 (født 01.01.1999 og senere) Roterud IL G19 - 1
Roterud IL G19 (født 01.01.1999 og senere) Roterud IL G19 - 3
Røa IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Røa IL Kinaputter 3
Røa IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Røa IL Kinaputter 1
Røa IL J14 (født 01.01.2004 og senere) Røa IL Kinaputter 2
Sarpsborg FK G16 (født 01.01.2002 og senere) Sarpsborg FK 1
Sarpsborg FK G16 (født 01.01.2002 og senere) Sarpsborg FK 2
Sarpsborg FK G19 (født 01.01.1999 og senere) Sarpsborg FK 2
Sarpsborg FK G19 (født 01.01.1999 og senere) Sarpsborg FK trukket
Sarpsborg FK G19 (født 01.01.1999 og senere) Sarpsborg FK 3
Skiold J16 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Skiold J16 1
Skiold J16 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Skiold J16 2
Skreia IL G14 (født 01.01.2004 og senere) Skreia IL G04-2
Skreia IL G14 (født 01.01.2004 og senere) Skreia IL G04 1
Stabæk Fotball J16 (født 01.01.2002 og senere) Stabæk Fotball 1
Stabæk Fotball J16 (født 01.01.2002 og senere) Stabæk Fotball 3
Stabæk Fotball J16 (født 01.01.2002 og senere) Stabæk Fotball 2
Storhamar Fotball J14 (født 01.01.2004 og senere) Storhamar Fotball J2004
Storhamar Fotball J16 (født 01.01.2002 og senere) Storhamar Fotball J15
Søndre Land IL, Fotball - Yngres J19 (født 01.01.1999 og senere) Søndre Land IL, Fotball - Yngres Land J17 1
Søndre Land IL, Fotball - Yngres J19 (født 01.01.1999 og senere) Søndre Land IL, Fotball - Yngres Land J17
Tiller IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Tiller IL 2
Tiller IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Tiller IL 1
Tiller IL J19 (født 01.01.1999 og senere) Tiller IL
Torpa/ Nordre Land 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Torpa/ Nordre Land 1 Nordre Land jenter 1
Torpa/ Nordre Land 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Torpa/ Nordre Land 2 Nordre Land jenter 2
Utleira IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Utleira IL J16-1
Utleira IL J16 (født 01.01.2002 og senere) Utleira IL J16-2
Vålerenga Fotball J19 (født 01.01.1999 og senere) Vålerenga Fotball J19 Blå
Vålerenga Fotball J19 (født 01.01.1999 og senere) Vålerenga Fotball J19 Grønn
Øyer-Tretten IF G14 (født 01.01.2004 og senere) Øyer-Tretten IF G05 ØTI Lag2
Øyer-Tretten IF G14 (født 01.01.2004 og senere) Øyer-Tretten IF G05 ØTI Lag1
Øyer-Tretten IF J14 (født 01.01.2004 og senere) Øyer-Tretten IF ØTI J2004
Øyer-Tretten IF J16 (født 01.01.2002 og senere) Øyer-Tretten IF ØTI J15-1
Øyer-Tretten IF J16 (født 01.01.2002 og senere) Øyer-Tretten IF ØTI J15-2
Øyer-Tretten IF J19 (født 01.01.1999 og senere) Øyer-Tretten IF J19-2
Øyer-Tretten IF J19 (født 01.01.1999 og senere) Øyer-Tretten IF J19-1
Ådalsbruk FK J14 (født 01.01.2004 og senere) Ådalsbruk FK J13
Ådalsbruk FK J14 (født 01.01.2004 og senere) Ådalsbruk FK Ådalsbruk/Nordbygda
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Kiwi Innlandet Trofe Brenneriet 1847 Indre Østfold reisebyrå Sparebank1 Gudbrandsdal