Dette er resultater fra Lillehammer-cup 2018. Se de siste resultatene fra Lillehammer-cup 2021 her.

Eidsiva arena

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
20010600 lø 20/01 08:00 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj I Lyn Fotball J19-2 18 - 2 Dikemark IF DIF J01    
20010601 lø 20/01 08:20 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj B Otta IL j-19 7 - 1 Lillehammer KFK J19 2    
20010602 lø 20/01 08:40 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj E Otta IL j-19 2 1 - 5 Clausenenge... Dahle IL 2    
20010603 lø 20/01 09:00 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj D Raumnes & Å... Team Nes 3 2 - 13 Oppsal IF Fotball    
20010604 lø 20/01 09:15 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj C Raumnes & Å... Team Nes 3 8 - 0 Kvam IL G19    
20010605 lø 20/01 09:50 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj E KFUM-Kam. Oslo Bing 4 - 5 Raumnes & Å... Team Nes 1    
20010606 lø 20/01 10:10 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj N Molde FK J16 2 1 - 1 Lillehammer KFK J02-3    
20010607 lø 20/01 10:25 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj G Lyn Fotball J2004 Grønn 1 - 4 Clausenengen FK - Hvit    
20010608 lø 20/01 10:40 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj C Oppdal IL J15-2 0 - 2 Hadeland KF... J16 - Hvit    
20010609 lø 20/01 11:10 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj K Lambertseter IF J03-2 2 - 1 Skiold J16 2    
20010610 lø 20/01 11:25 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj G Brøttum IL G-14 0 - 4 Nordstrand IF 2    
20010611 lø 20/01 11:40 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj A Heming, IL 2 3 - 0 Lyn Fotball J05-4    
20010612 lø 20/01 12:10 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj C Oppdal IL 2 0 - 5 Lillehammer KFK J19 1    
20010613 lø 20/01 12:30 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj I Nordre Land...ll Land J19 1 - 9 Lyn Fotball J19-2    
20010614 lø 20/01 12:50 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj A Lillehammer FK LFK G03-1 2 - 4 Oppdal IL 3 G16    
20010615 lø 20/01 13:05 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj C Hadeland KF... J16 - Hvit 1 - 0 Kjelsås IL 2    
20010616 lø 20/01 13:20 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj B Lyn Fotball G16-2 12 - 0 Lillehammer FK G2002-1    
20010617 lø 20/01 13:35 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj G Lyn Fotball G16-1 7 - 1 Roterud IL G16-3    
20010618 lø 20/01 13:50 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj E Lillehammer FK LFK G19-2 13 - 1 KFUM-Kam. Oslo Bing    
20010619 lø 20/01 14:10 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj N Lillehammer KFK J02-3 1 - 0 Skiold J16 1    
20010620 lø 20/01 14:25 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj H Lillehammer FK G14-1 0 - 5 Brumunddal Fotball G13-1    
20010621 lø 20/01 14:40 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj I Hadeland KF...J15 - svart 2 - 1 Heming, IL IL    
20010622 lø 20/01 14:55 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj H Roterud IL g14 3 - 1 Nordstrand IF 1    
20010623 lø 20/01 15:10 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj L Lillehammer KFK J13-5 2 - 2 Lyn Fotball J05-3    
20010624 lø 20/01 15:25 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj D Roterud IL G05 Blå 0 - 13 Lillehammer FK G14-2    
20010625 lø 20/01 15:40 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj G Lyn Fotball J2004 Grønn 2 - 0 Roterud IL J04-blå    
20010626 lø 20/01 15:55 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj A Øyer-Tretten IF ØTI J2004 3 - 0 Lyn Fotball J05-4    
20010627 lø 20/01 16:10 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj I Lyn Fotball J05-1 0 - 1 Storhamar Fotball J2004      
20010628 lø 20/01 16:25 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj D Oppdal IL J15-1 0 - 3 Lillehammer KFK J02-2    
20010629 lø 20/01 16:40 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj H Clausenenge... Dahle IL 1 1 - 2 Ottestad IL J19 1    
20010630 lø 20/01 17:00 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj F Lillehammer...KJ14 Forest 5 - 1 Clausenengen FK - Blå    
20010631 lø 20/01 17:15 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj D Ottestad IL J19 2 2 - 1 KFUM-Kam. Oslo J19-1    
20010632 lø 20/01 17:35 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj E Faaberg Fotball G16 2 1 - 2 KFUM-Kam. Oslo 3    
20010633 lø 20/01 18:00 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj H Lyn Fotball J19-1 5 - 1 Ottestad IL J19 1    
20010634 lø 20/01 18:35 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj F Lillehammer...LFK G19-4 1 1 - 3 Sarpsborg FK 3    
20010635 lø 20/01 18:55 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj C Lillehammer...9-2 trukket 0 - 3 W Raumnes & Å... Team Nes 3      
20010636 lø 20/01 19:15 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj G Brøttum IL G-14 2 - 2 Lillehammer FK LFK G05 3    
20010637 lø 20/01 19:30 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj I Alvdal IL G16 2 1 - 2 Faaberg Fotball G16    
20010638 lø 20/01 19:45 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj A Lyn Fotball 1 8 - 1 Lillehammer FK LFK G05 5    
20010639 lø 20/01 20:00 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj I Roterud IL J04-svart 5 - 0 Lyn Fotball J05-1    
20010640 lø 20/01 20:15 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj B Kolbotn IL Blå 6 - 0 Faaberg Fotball j14    
20010641 lø 20/01 20:45 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj A Bredde IL 1 - 1 Alvdal IL G19    
20010642 lø 20/01 21:05 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj B Roterud IL G19 - 2 6 - 0 Lillehammer FK LFK G19-5    
20010643 lø 20/01 21:40 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj D Lyn Fotball J05-5 5 - 2 Lillehammer KFK J13-1    
20010644 lø 20/01 22:05 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj J Molde FK J16 1 3 - 1 Fron Fotbal...super girls    
20010645 lø 20/01 22:20 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Funnefoss/V...nd FUVO J19 4 - 2 Øyer-Tretten IF J19-2    
20010646 lø 20/01 22:40 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Kvam IL G19 2 - 3 Raumnes & Å... Team Nes 4    
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal