Dette er resultater fra Lillehammer-cup 2018. Se de siste resultatene fra Lillehammer-cup 2021 her.

Trettenhallen

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
20010500 lø 20/01 08:00 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj H Brumunddal Fotball G13-1 2 - 6 Nordstrand IF 1    
20010501 lø 20/01 08:30 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj I Lyn Fotball 2 9 - 0 Lillehammer FK LFK G05 1    
20010502 lø 20/01 08:45 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj H Ranheim Futsal 1 2 - 3 KFUM-Kam. Oslo 1    
20010503 lø 20/01 09:20 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj H Roterud IL g14 5 - 3 Brumunddal Fotball G13-1    
20010504 lø 20/01 09:35 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj H Nordstrand IF 1 4 - 0 Øyer-Trette...05 ØTI Lag2    
20010505 lø 20/01 09:50 lø 20/01 G12 (født 01.01.2006 og senere) Plj B Lillehammer...Søre Ål Blå 2 - 2 Oppdal IL G06 1    
20010506 lø 20/01 10:05 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj I Lyn Fotball 2 11 - 0 Brøttum IL G13    
20010507 lø 20/01 10:35 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj O Utleira IL J16-1 3 - 1 Molde FK J16 3    
20010508 lø 20/01 10:50 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj I Lillehammer FK LFK G05 1 2 - 6 Fron Fotball 2010 2    
20010509 lø 20/01 11:10 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj E Nordstrand IF 3 3 - 0 Brumunddal Fotball G13-2    
20010510 lø 20/01 11:25 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj B Clausenengen FK 2 1 - 7 Stabæk Fotball 1    
20010511 lø 20/01 11:50 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj E Lyn Fotball J19-3 3 - 3 Otta IL j-19 2    
20010512 lø 20/01 12:10 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj L KFUM-Kam. Oslo Kåffa J16 0 - 12 Tiller IL 1    
20010513 lø 20/01 12:25 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj B Vålerenga F...l J19 Grønn 4 - 3 Otta IL j-19    
20010514 lø 20/01 12:45 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj F Holmen IF Sort 5 - 6 Oppdal IL 1    
20010515 lø 20/01 13:05 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj H Lillehammer FK G2002-2 2 - 5 Ranheim Futsal 1    
20010516 lø 20/01 13:20 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj F Oppdal IL 2 G16 4 - 1 Roterud IL G16-2    
20010517 lø 20/01 13:35 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj I Faaberg Fotball G16 0 - 6 Bærum SK 1    
20010518 lø 20/01 13:50 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj A Bredde IL 6 - 3 Follebu FL ...Gausdal G19    
20010519 lø 20/01 14:10 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj F Langfjorden/Isfjorden 2 7 - 1 Lillehammer KFK J15-2    
20010520 lø 20/01 14:25 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj M Oppegård IL 3 4 - 0 Hadeland KF...K J16 - Rød    
20010521 lø 20/01 14:40 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj O Utleira IL J16-1 3 - 3 Oppegård IL 1    
20010522 lø 20/01 14:55 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj F Gjelleråsen United 5 - 2 Nesodden IF J16 - 3    
20010523 lø 20/01 15:10 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj B Røa IL Kinaputter 2 4 - 0 Faaberg Fotball j14    
20010524 lø 20/01 15:25 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj B Lillehammer... J14 County 12 - 0 Kolbotn IL Blå    
20010525 lø 20/01 15:40 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj G Clausenengen FK - Hvit 7 - 1 Moelven IL J14    
20010526 lø 20/01 15:55 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj F Lillehammer FK LFK G05 6 1 - 0 Fron Fotbal...0 Fotball 3    
20010527 lø 20/01 16:10 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj B Skreia IL G04 1 5 - 1 Lillehammer FK LFK G05 4    
20010528 lø 20/01 16:25 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj K Hadeland KFK HKFK J14 Rød 7 - 0 Elverum Fotball J14 hvit    
20010529 lø 20/01 16:40 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj F Lyn Fotball J05-2 3 - 0 Hadeland KF...FK J14 Hvit    
20010530 lø 20/01 16:55 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj F Oppsal IF Fotball J19 3 - 3 Oppdal IL 1    
20010531 lø 20/01 17:15 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj B Vålerenga F...l J19 Grønn 7 - 1 Lillehammer KFK J19 2    
20010532 lø 20/01 17:35 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj D Roterud IL G16-1 1 - 1 Raumnes & Å... Team Nes 3    
20010533 lø 20/01 17:50 lø 20/01 G12 (født 01.01.2006 og senere) Plj B Faaberg Fotball G-2006 1 - 4 Oppdal IL G06 1    
20010534 lø 20/01 18:10 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj B Lillehammer FK G2002-1 0 - 4 Oppdal IL 1 G16    
20010535 lø 20/01 18:25 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj G Roterud IL G16-3 2 - 3 Ranheim Futsal 2    
20010536 lø 20/01 18:40 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj B Clausenengen FK 2 0 - 4 Storhamar Fotball J15    
20010537 lø 20/01 18:55 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj C Brøttum IL Jenter 14 0 - 6 Lillehammer... J14 United    
20010538 lø 20/01 19:10 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj F Lillehammer KFK J15-2 5 - 1 Nesodden IF J16 - 3    
20010539 lø 20/01 19:25 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Lambertseter IF 1 - 2 Øyer-Tretten IF J19-2    
20010540 lø 20/01 20:00 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj A Lyn Fotball J2003-1 1 - 2 Roterud IL J16    
20010541 lø 20/01 20:15 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj E Lillehammer FK G14-4 6 - 2 Brumunddal Fotball G13-2    
20010542 lø 20/01 20:45 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj G Moelven IL J14 0 - 2 Lyn Fotball J2004 Grønn    
20010543 lø 20/01 21:00 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj G Roterud IL J04-blå 0 - 3 Clausenengen FK - Hvit    
20010544 lø 20/01 21:30 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj L Faaberg Fotball J16 1 - 1 KFUM-Kam. Oslo Kåffa J16    
20010545 lø 20/01 21:45 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj A Lyn Fotball J05-4 0 - 5 Roterud IL J04-hvit    
20010546 lø 20/01 22:00 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj E Elverum Fotball J14 rød 9 - 0 Hadeland KFK J13 Rød    
20010547 lø 20/01 22:20 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Hadeland KFK HKFK J19 2 - 3 Holmen IF Hvit    
20010548 lø 20/01 22:40 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Sarpsborg FK trukket 1 - 0 Lillehammer...9-2 trukket      
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal