Skogenhallen

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
21010400 sø 21/01 08:00 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Oppegård IL 2 4 - 1 KFUM-Kam. Oslo Kåffa J16    
21010401 sø 21/01 08:15 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Heming, IL 2 4 - 2 Storhamar Fotball J2004    
21010402 sø 21/01 08:30 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Lillehammer KFK J02-1 6 - 1 Stabæk Fotball 2    
21010403 sø 21/01 08:45 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Lillehammer KFK J15-2 4 - 0 Hadeland KF... J15 - Hvit    
21010404 sø 21/01 09:00 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Lyn Fotball J05-1 4 - 0 Lyn Fotball J2004 Blå    
21010405 sø 21/01 09:15 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Lyn Fotball J2003-1 5 - 1 Molde FK J16 3    
21010406 sø 21/01 09:30 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Stabæk Fotball 3 3 - 2 Lyn Fotball J 2002    
21010407 sø 21/01 09:45 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Lyn Fotball J2003-2 2 - 0 Lillehammer KFK J15-3    
21010408 sø 21/01 10:00 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Tiller IL 3 - 0 Ottestad IL J19 1    
21010409 sø 21/01 10:20 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/8 Final KFUM-Kam. Oslo J19-1 2 - 1 Otta IL J17/19    
21010410 sø 21/01 10:40 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Fron Fotball 2010 Fotball 4 - 0 Roterud IL G16-1    
21010411 sø 21/01 10:55 sø 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Lillehammer...LFK G19-3 1 1 - 2 KFUM-Kam. Oslo Bing    
21010412 sø 21/01 11:15 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Lyn Fotball J2003-1 6 - 0 Skiold J16 1    
21010413 sø 21/01 11:35 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Røa IL Kinaputter 1 2 - 0 Roterud IL J04-blå    
21010414 sø 21/01 11:50 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Lillehammer FK LFK G05 4 1 - 6 Faaberg Fotball G14 Gul    
21010415 sø 21/01 12:05 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Elverum Fotball J14 rød 2 - 1 Øyer-Tretten IF ØTI J2004    
21010416 sø 21/01 12:20 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Kvam IL G16 3 - 1 Faaberg Fotball G16 2    
21010417 sø 21/01 12:35 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Sarpsborg FK 1 0 - 4 Lillehammer FK G2002-2    
21010418 sø 21/01 12:50 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Fron Fotbal...0 Fotball 3 2 - 4 Roterud IL G05 Rød    
21010419 sø 21/01 13:05 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Tiller IL 4 - 2 Oppdal IL 1    
21010420 sø 21/01 13:25 sø 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Raumnes & Å... Team Nes 3 8 - 3 KFUM-Kam. Oslo Bing    
21010421 sø 21/01 13:45 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Tiller IL 1 7 - 0 Oppdal IL J2002    
21010422 sø 21/01 14:00 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Elverum Fotball J14 rød 1 - 4 Roterud IL J04-svart    
21010423 sø 21/01 14:15 sø 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Fron Fotbal...10 Flamengo 1 - 2 Raumnes & Å... Team Nes 2    
21010424 sø 21/01 14:35 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Raumnes & Å... Team Nes 2 0 - 5 Alvdal IL G16 1    
21010425 sø 21/01 14:50 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Røa IL Kinaputter 1 4 - 2 Lillehammer KFK J13-4    
21010426 sø 21/01 15:05 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Lyn Fotball J2004 Rød 3 - 0 Ådalsbruk FK J13    
21010427 sø 21/01 15:20 sø 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Semi final Lillehammer FK LFK G19-2 4 - 2 Raumnes & Å... Team Nes 3    
21010428 sø 21/01 15:40 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Semi final Øyer-Tretten IF J19-1 2 - 1 Otta IL j-19 2    
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Sparebank1 Gudbrandsdal