Håkons hall

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
21010300 sø 21/01 08:00 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Oppegård IL 3 4 - 0 Øyer-Tretten IF ØTI J15-2    
21010301 sø 21/01 08:15 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Lyn Fotball J2004 Hvit 3 - 0 Lyn Fotball J05-3    
21010302 sø 21/01 08:30 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Roterud IL J16 0 - 4 Storhamar Fotball J15    
21010303 sø 21/01 08:45 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Clausenengen FK - Hvit 4 - 1 Lillehammer KFK J13-2    
21010304 sø 21/01 09:00 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Moelven IL J14 3 - 0 Ådalsbruk F...k/Nordbygda    
21010305 sø 21/01 09:15 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Ådalsbruk FK J13 3 - 1 Brøttum IL Jenter 13-2    
21010306 sø 21/01 09:30 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Molde FK J16 1 3 - 1 Lambertseter IF J03-1    
21010307 sø 21/01 09:45 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Nesodden IF J16 - 2 3 - 1 Hadeland KF...K J16 - Rød    
21010308 sø 21/01 10:00 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Vålerenga Fotball J19 Blå 4 - 1 Ottestad IL J19 2    
21010309 sø 21/01 10:20 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Brumunddal Fotball G13-1 5 - 0 Elverum Fotball Rød    
21010310 sø 21/01 10:40 sø 21/01 J12 (født 01.01.2006 og senere) Plj A Lillehammer...J12 Søre Ål 1 - 3 Lillehammer...2 Søre Ål 2    
21010311 sø 21/01 10:55 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Skiold J16 2 1 - 2 Langfjorden/Isfjorden 1    
21010312 sø 21/01 11:10 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Nesodden IF J16 - 2 0 - 2 Hadeland KF...J15 - svart    
21010313 sø 21/01 11:25 sø 21/01 G12 (født 01.01.2006 og senere) Plj A Lillehammer...øre Ål Hvit 3 - 8 Roterud IL G2006-2    
21010314 sø 21/01 11:40 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Tiller IL 1 10 - 0 Storhamar Fotball J15    
21010315 sø 21/01 11:55 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Lyn Fotball G16-1 0 - 4 KFUM-Kam. Oslo 1    
21010316 sø 21/01 12:10 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Raumnes & Å... Team Nes 1 3 - 0 Alvdal IL G16 2    
21010317 sø 21/01 12:25 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/8 Final KFUM-Kam. Oslo 2 2 - 1 Ranheim Futsal 1    
21010318 sø 21/01 12:40 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Oppsal IF Fotball Blå 2 - 3 Oppdal IL 2 G16    
21010319 sø 21/01 12:55 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Vålerenga F...l J19 Grønn 0 - 4 Lyn Fotball J19-3    
21010320 sø 21/01 13:15 sø 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Lillehammer FK LFK G19-1 4 - 1 Faaberg Fotball G19-3    
21010321 sø 21/01 13:35 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Clausenengen FK 3 0 - 5 Heming, IL IL    
21010322 sø 21/01 13:50 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Brumunddal Fotball G13-1 4 - 1 Roterud IL G05 Rød    
21010323 sø 21/01 14:05 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Lyn Fotball J2004 Gul 0 - 4 Kolbotn IL Hvit    
21010324 sø 21/01 14:20 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Lillehammer FK LFK G03-2 2 - 1 KFUM-Kam. Oslo 3    
21010325 sø 21/01 14:35 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Lyn Fotball 1 2 - 7 Lillehammer FK G14-2    
21010326 sø 21/01 14:50 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Stabæk Fotball 1 2 - 5 Gjelleråsen City    
21010327 sø 21/01 15:05 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Jevnaker IF 4 - 0 Roterud IL G05 Blå    
21010328 sø 21/01 15:20 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Ranheim Futsal 2 0 - 9 KFUM-Kam. Oslo 1    
21010329 sø 21/01 15:35 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Semi final Tiller IL 2 - 7 Lyn Fotball J19-3    
21010330 sø 21/01 15:55 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Semi final Hadeland KF...FK J14 Hvit 3 - 5 Røa IL Kinaputter 1    
21010331 sø 21/01 16:10 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Semi final Lyn Fotball J2004 Rød 3 - 4 Lillehammer... J14 United    
21010332 sø 21/01 16:25 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Semi final Alvdal IL G16 1 3 - 0 Kvam IL G16    
21010333 sø 21/01 16:40 sø 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Semi final Sarpsborg FK 2 2 - 0 Raumnes & Å... Team Nes 1    
21010334 sø 21/01 17:00 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Semi final Brumunddal Fotball G13-1 2 - 1 Lillehammer FK LFK G05 2    
21010335 sø 21/01 17:15 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Semi final Øyer-Trette...05 ØTI Lag2 5 - 2 Jevnaker IF    
21010336 sø 21/01 17:50 sø 21/01 J12 (født 01.01.2006 og senere) Plj A Roterud IL J12 0 - 3 Lillehammer...2 Søre Ål 2    
21010337 sø 21/01 18:05 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Final Heming, IL 1 10 - 2 Roterud IL J04-svart    
21010338 sø 21/01 18:20 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Final Biri il G13 4 - 16 Lillehammer FK G14-2    
21010339 sø 21/01 18:40 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Final Brumunddal Fotball G13-1 3 - 2 Øyer-Trette...05 ØTI Lag2    
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Sparebank1 Gudbrandsdal