Dette er resultater fra Lillehammer-cup 2018. Se de siste resultatene fra Lillehammer-cup 2021 her.

Håkons hall

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
20010300 lø 20/01 08:00 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj B Funnefoss/V...nd FUVO J19 1 - 11 Vålerenga F...l J19 Grønn    
20010301 lø 20/01 08:20 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj A Lambertseter IF 0 - 10 Tiller IL    
20010302 lø 20/01 08:40 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj G Ranheim Futsal 2 0 - 2 Lyn Fotball G16-1    
20010303 lø 20/01 08:55 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj I Sarpsborg FK 2 0 - 5 Bærum SK 1    
20010304 lø 20/01 09:10 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj H Lyn Fotball J19-1 8 - 0 Søndre Land...es Land J17    
20010305 lø 20/01 09:35 lø 20/01 G12 (født 01.01.2006 og senere) Plj C Lillehammer...hammartun 1 3 - 1 Hauketo IF G2006    
20010306 lø 20/01 09:50 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj F Raumnes & Å... Team Nes 4 0 - 4 Sarpsborg FK 3    
20010307 lø 20/01 10:10 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj M Clausenengen FK 3 0 - 0 Oppegård IL 3    
20010308 lø 20/01 10:25 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj E Elverum Fotball J14 rød 9 - 0 Lyn Fotball J2004 Rød    
20010309 lø 20/01 10:40 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj B Kolbotn IL Blå 1 - 4 Røa IL Kinaputter 2    
20010310 lø 20/01 10:55 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj G Drammens BK DBK J2001 1 0 - 10 Fron Fotball 2010 J19    
20010311 lø 20/01 11:15 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj G Heming, IL J16 Grønn 1 - 0 Stabæk Fotball 2    
20010312 lø 20/01 11:30 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj M Lyn Fotball J2004 Blå 1 - 5 Lillehammer KFK J13-2    
20010313 lø 20/01 11:45 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj A Lyn Fotball J2003-1 3 - 4 Tiller IL 2    
20010314 lø 20/01 12:00 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj C Lillehammer KFK J19 3 2 - 4 KFUM-Kam. Oslo J19-2    
20010315 lø 20/01 12:20 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj G Øyer-Tretten IF J19-2 2 - 4 Drammens BK DBK J2001 1    
20010316 lø 20/01 12:40 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj A Faaberg Fotball J19 4 - 0 Lambertseter IF    
20010317 lø 20/01 13:00 lø 20/01 G12 (født 01.01.2006 og senere) Plj B Fart, FL G12 rød 2 - 2 Faaberg Fotball G-2006    
20010318 lø 20/01 13:30 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj G Bærum SK 2 1 - 4 Ranheim Futsal 2    
20010319 lø 20/01 13:45 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj A Alvdal IL G19 0 - 11 Lillehammer FK LFK G19-1    
20010320 lø 20/01 14:05 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj F Sarpsborg FK 3 5 - 2 Roterud IL G19 - 1    
20010321 lø 20/01 14:25 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj I Fron Fotball 2010 2 3 - 7 Lyn Fotball 2    
20010322 lø 20/01 14:40 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj H Kjelsås IL 1 0 - 12 Lillehammer KFK J02-1    
20010323 lø 20/01 14:55 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj E Utleira IL J16-2 2 - 3 Øyer-Tretten IF ØTI J15-2    
20010324 lø 20/01 15:10 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj A Skreia IL G04-2 0 - 6 Lyn Fotball 1    
20010325 lø 20/01 15:40 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj J Røa IL Kinaputter 1 2 - 4 Lillehammer...J14 Hotspur    
20010326 lø 20/01 15:55 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj J Kolbotn IL Hvit 12 - 0 Brøttum IL Jenter 13-2    
20010327 lø 20/01 16:10 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj B Gausdal FK ...usdal J15 1 2 - 1 Clausenengen FK 2    
20010328 lø 20/01 16:25 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj E Lyn Fotball J2004 Rød 0 - 2 Hadeland KFK J13 Rød    
20010329 lø 20/01 16:40 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj K Lillehammer KFK J13-4 0 - 3 Røa IL Kinaputter 3    
20010330 lø 20/01 16:55 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj E Lyn Fotball J19-3 10 - 0 Clausenenge... Dahle IL 2    
20010331 lø 20/01 17:15 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj A Hadeland KFK HKFK J19 4 - 0 Lambertseter IF    
20010332 lø 20/01 17:35 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj D Follebu FL ...Gausdal G16 0 - 2 Oppsal IF Fotball    
20010333 lø 20/01 17:50 lø 20/01 G12 (født 01.01.2006 og senere) Plj B Fart, FL G12 rød 2 - 1 Lillehammer...Søre Ål Blå    
20010334 lø 20/01 18:05 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj F Roterud IL G16-2 1 - 6 Oppsal IF Fotball Blå    
20010335 lø 20/01 18:20 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj C Raumnes & Å... Team Nes 2 1 - 12 Lillehammer FK LFK G03-2    
20010336 lø 20/01 18:35 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj B Gausdal FK ...usdal J15 1 0 - 11 Stabæk Fotball 1    
20010337 lø 20/01 18:50 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj F Langfjorden/Isfjorden 2 4 - 1 Gjelleråsen United    
20010338 lø 20/01 19:05 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj E Nordstrand IF 3 3 - 0 Faaberg Fotball G14 Gul    
20010339 lø 20/01 19:20 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Lillehammer KFK J19 2 1 - 0 Dikemark IF DIF J01    
20010340 lø 20/01 19:40 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj I Storhamar Fotball J2004 0 - 0 Bjerke IL    
20010341 lø 20/01 19:55 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj H Kjelsås IL 1 0 - 9 Gjelleråsen City    
20010342 lø 20/01 20:10 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj D Oppdal IL J15-1 0 - 4 Ottestad IL J16    
20010343 lø 20/01 20:25 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj N Nesodden IF J16 - 1 1 - 4 Lillehammer KFK J02-3    
20010344 lø 20/01 20:40 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Lillehammer FK LFK G03-3 2 - 5 Ranheim Futsal 1    
20010345 lø 20/01 20:55 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj M Elverum Fotball J14 svart 3 - 1 Lyn Fotball J2004 Blå    
20010346 lø 20/01 21:10 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj B Sarpsborg FK trukket 0 - 3 W Fron Fotbal...10 Flamengo      
20010347 lø 20/01 21:30 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj I Heming, IL IL 0 - 10 Stabæk Fotball 3    
20010348 lø 20/01 21:45 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Lillehammer FK LFK G03-1 0 - 4 Raumnes & Å... Team Nes 2    
20010349 lø 20/01 22:05 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj F Clausenengen FK - Blå 1 - 2 Hadeland KF...FK J14 Hvit    
20010350 lø 20/01 22:20 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Holmen IF Rød 7 - 1 Lillehammer KFK J19 2    
20010351 lø 20/01 22:40 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Follebu FL ...Gausdal G19 2 - 7 Raumnes & Å... Team Nes 2    
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal