Håkons hall

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
21010200 sø 21/01 08:00 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Røa IL Kinaputter 2 4 - 3 Lillehammer KFK J13-3    
21010201 sø 21/01 08:15 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Røa IL Kinaputter 3 0 - 2 Lillehammer...FK J14 City    
21010202 sø 21/01 08:30 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Elverum Fotball Grønn 2 - 3 Brumunddal Fotball G13-3    
21010203 sø 21/01 08:45 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Faaberg Fotball j14 0 - 3 Lyn Fotball J2004 Rød    
21010204 sø 21/01 09:00 sø 21/01 J12 (født 01.01.2006 og senere) Plj A Faaberg Fotball j12 5 - 1 Lillehammer...ringsjå J12    
21010205 sø 21/01 09:15 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Hadeland KFK J13 Rød 1 - 2 Bjerke IL    
21010206 sø 21/01 09:30 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Fron Fotball 2010 J-14 1 - 3 Kjelsås IL 2    
21010207 sø 21/01 09:45 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Ottestad IL J16 0 - 3 Skiold J16 2    
21010208 sø 21/01 10:00 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Lillehammer KFK J19 1 4 - 3 Clausenenge... Dahle IL 2    
21010209 sø 21/01 10:20 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Molde Fotba...bb FK J19-1 6 - 0 Faaberg Fotball J19    
21010210 sø 21/01 10:40 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Øyer-Tretten IF ØTI J15-1 2 - 0 Molde FK J16 1    
21010211 sø 21/01 11:00 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Fron Fotbal...super girls 0 - 3 Heming, IL IL    
21010212 sø 21/01 11:15 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Stabæk Fotball 1 5 - 1 Utleira IL J16-1    
21010213 sø 21/01 11:30 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Lillehammer FK LFK G05 5 1 - 2 Jevnaker IF    
21010214 sø 21/01 11:45 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Roterud IL J04-svart 6 - 0 Heming, IL 2    
21010215 sø 21/01 12:00 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Bærum SK 1 0 - 2 Ranheim Futsal 2    
21010216 sø 21/01 12:15 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Raumnes & Å... Team Nes 3 3 - 2 Bærum SK 2    
21010217 sø 21/01 12:30 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Roterud IL G05 Blå 3 - 2 Brøttum IL G13    
21010218 sø 21/01 12:45 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Lillehammer FK G14-2 3 - 1 Nordstrand IF 1    
21010219 sø 21/01 13:00 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Lillehammer KFK J19 1 0 - 3 Molde Fotba...bb FK J19-1    
21010220 sø 21/01 13:20 sø 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Heming, IL 1 3 - 2 Lyn Fotball J2004 Hvit    
21010221 sø 21/01 13:35 sø 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Roterud IL G19 - 1 5 - 1 Roterud IL G19 - 3    
21010222 sø 21/01 13:55 sø 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Lillehammer FK LFK G19-2 5 - 1 Faaberg Fotball G19-1    
21010223 sø 21/01 14:15 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Roterud IL g14 2 - 1 Nordstrand IF 2    
21010224 sø 21/01 14:30 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Lillehammer FK G2002-2 1 - 4 Fron Fotball 2010 Fotball    
21010225 sø 21/01 14:45 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Lyn Fotball J2003-1 3 - 0 Lillehammer KFK J15-2    
21010226 sø 21/01 15:00 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Faaberg Fotball G15 3 - 4 Oppsal IF Fotball    
21010227 sø 21/01 15:15 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Semi final Clausenenge... Dahle IL 1 0 - 2 KFUM-Kam. Oslo J19-1    
21010228 sø 21/01 15:40 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Lillehammer FK LFK G05 7 1 - 4 Øyer-Trette...05 ØTI Lag2    
21010229 sø 21/01 15:55 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Semi final Gjelleråsen City 3 - 1 Lillehammer KFK J02-1    
21010230 sø 21/01 16:10 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Semi final Heming, IL IL 0 - 1 Hadeland KF...J15 - svart    
21010231 sø 21/01 16:25 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Semi final Fron Fotball 2010 Fotball 1 - 4 Raumnes & Å... Team Nes 1    
21010232 sø 21/01 16:40 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Semi final Langfjorden/Isfjorden 1 5 - 2 Lyn Fotball J2003-1    
21010233 sø 21/01 16:55 sø 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Semi final Lyn Fotball 2 1 - 4 Lillehammer FK G14-2    
21010234 sø 21/01 17:10 sø 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Final Molde Fotba...bb FK J19-1 4 - 5 Lyn Fotball J19-3    
21010235 sø 21/01 17:35 sø 21/01 J12 (født 01.01.2006 og senere) Plj A Lillehammer...ringsjå J12 2 - 0 Lillehammer...å J12 lag 2    
21010236 sø 21/01 17:55 sø 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Final Lillehammer FK LFK G19-1 2 - 5 Lillehammer FK LFK G19-2    
21010237 sø 21/01 18:20 sø 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Final KFUM-Kam. Oslo 1 1 - 7 KFUM-Kam. Oslo 2    
21010238 sø 21/01 18:40 sø 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Final Tiller IL 1 3 - 1 Gjelleråsen City    
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Sparebank1 Gudbrandsdal