Dette er resultater fra Lillehammer-cup 2018. Se de siste resultatene fra Lillehammer-cup 2021 her.

Håkons hall

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
20010100 lø 20/01 08:00 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj G Drammens BK DBK J2001 1 1 - 5 Vålerenga Fotball J19 Blå    
20010101 lø 20/01 08:20 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj C Lillehammer KFK J19 1 5 - 1 Lillehammer KFK J19 3    
20010102 lø 20/01 08:40 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj E Holmen IF Hvit 2 - 12 Lyn Fotball J19-3    
20010103 lø 20/01 09:00 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj A KFUM-Kam. Oslo 2 12 - 1 Lillehammer FK LFK G03-1    
20010104 lø 20/01 09:15 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj O Nesodden IF J16 - 2 2 - 3 Utleira IL J16-1    
20010105 lø 20/01 09:30 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj G Holmen IF Rød 2 - 2 Drammens BK DBK J2001 1    
20010106 lø 20/01 09:50 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj D Sarpsborg FK 2 3 - 1 Raumnes & Å... Team Nes 2    
20010107 lø 20/01 10:10 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj I Heming, IL IL 0 - 4 Oppdal IL J2002    
20010108 lø 20/01 10:25 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj J Kolbotn IL Hvit 2 - 1 Røa IL Kinaputter 1    
20010109 lø 20/01 10:40 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj H Lillehammer KFK J02-1 1 - 1 Gjelleråsen City    
20010110 lø 20/01 10:55 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj I Bærum SK 1 6 - 1 Alvdal IL G16 2    
20010111 lø 20/01 11:15 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj C Clausenengen FK 1 8 - 0 Kjelsås IL 2    
20010112 lø 20/01 11:30 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj C Lyn Fotball J2004 Gul 4 - 1 Lillehammer... J14 United    
20010113 lø 20/01 11:45 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj K Røa IL Kinaputter 3 7 - 1 Elverum Fotball J14 hvit    
20010114 lø 20/01 12:00 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj E Clausenenge... Dahle IL 2 8 - 1 Holmen IF Hvit    
20010115 lø 20/01 12:20 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj H Clausenenge... Dahle IL 1 1 - 1 Lyn Fotball J19-1    
20010116 lø 20/01 12:40 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj A Tiller IL 13 - 1 Hadeland KFK HKFK J19    
20010117 lø 20/01 13:00 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj A Sarpsborg FK 1 0 - 10 KFUM-Kam. Oslo 2    
20010118 lø 20/01 13:15 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj B Faaberg Fotball G15 8 - 1 Oppdal IL 1 G16    
20010119 lø 20/01 13:30 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj E Faaberg Fotball G16 2 1 - 5 Raumnes & Å... Team Nes 1    
20010120 lø 20/01 13:45 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj D Sarpsborg FK 2 6 - 5 Faaberg Fotball G19-1    
20010121 lø 20/01 14:05 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj B Fron Fotbal...10 Flamengo 1 - 3 Lillehammer FK LFK G19-5    
20010122 lø 20/01 14:25 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj M Bjerke IL 1 - 1 Lyn Fotball J2004 Blå    
20010123 lø 20/01 14:40 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj M Lyn Fotball J 2002 2 - 1 Clausenengen FK 3    
20010124 lø 20/01 14:55 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj O Molde FK J16 3 2 - 1 Nesodden IF J16 - 2    
20010125 lø 20/01 15:10 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj I Roterud IL J04-svart 8 - 1 Bjerke IL    
20010126 lø 20/01 15:25 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj D Ottestad IL J16 0 - 3 Lyn Fotball J2003-2    
20010127 lø 20/01 15:40 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj E Brumunddal Fotball G13-2 1 - 1 Faaberg Fotball G14 Gul    
20010128 lø 20/01 15:55 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj A Brumunddal Fotball G13-3 1 - 8 Lillehammer FK LFK G05 5    
20010129 lø 20/01 16:10 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj K Skiold J16 2 1 - 7 Lillehammer KFK J15-1    
20010130 lø 20/01 16:25 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj L KFUM-Kam. Oslo Kåffa J16 5 - 1 Fron Fotball 2010 J-14    
20010131 lø 20/01 16:40 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj D Otta IL J17/19 1 - 9 Molde Fotba...bb FK J19-1    
20010132 lø 20/01 17:00 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj G Stabæk Fotball 2 6 - 0 Øyer-Tretten IF ØTI J15-1    
20010133 lø 20/01 17:15 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj E Otta IL j-19 2 6 - 0 Holmen IF Hvit    
20010134 lø 20/01 17:35 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Plj B Otta IL j-19 5 - 2 Funnefoss/V...nd FUVO J19    
20010135 lø 20/01 17:55 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj A Oppdal IL 3 G16 3 - 6 KFUM-Kam. Oslo 2    
20010136 lø 20/01 18:10 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Plj I Sarpsborg FK 2 4 - 2 Faaberg Fotball G16    
20010137 lø 20/01 18:40 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj O Oppegård IL 1 3 - 0 Molde FK J16 3    
20010138 lø 20/01 18:55 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj K Lambertseter IF J03-2 0 - 0 Lillehammer KFK J15-1    
20010139 lø 20/01 19:10 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj I Lillehammer FK LFK G05 7 1 - 7 Lyn Fotball 2    
20010140 lø 20/01 19:30 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj E Gausdal FK ...usdal J15 2 2 - 1 Utleira IL J16-2    
20010141 lø 20/01 19:45 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj M Lillehammer KFK J13-2 3 - 0 Bjerke IL    
20010142 lø 20/01 20:00 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj H Lyn Fotball J2004 Hvit 7 - 1 Ådalsbruk FK J13    
20010143 lø 20/01 20:15 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj D Lillehammer KFK J02-2 0 - 4 Lyn Fotball J2003-2    
20010144 lø 20/01 20:30 lø 20/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Roterud IL G16-2 3 - 2 Lillehammer FK G2002-3    
20010145 lø 20/01 20:45 lø 20/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Plj J Brøttum IL Jenter 13-2 0 - 5 Røa IL Kinaputter 1    
20010146 lø 20/01 21:00 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Plj D Faaberg Fotball G19-1 7 - 2 Raumnes & Å... Team Nes 2    
20010147 lø 20/01 21:20 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj L Fron Fotball 2010 J-14 1 - 11 Tiller IL 1    
20010148 lø 20/01 21:35 lø 20/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Plj F Faaberg Fotball G14 Blå 4 - 0 Fron Fotbal...0 Fotball 3    
20010149 lø 20/01 21:50 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj I Hadeland KF...J15 - svart 2 - 3 Oppdal IL J2002    
20010150 lø 20/01 22:05 lø 20/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Plj J Oppegård IL 2 3 - 1 Lillehammer KFK J15-3    
20010151 lø 20/01 22:20 lø 20/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Ottestad IL J19 1 5 - 4 Oppsal IF Fotball J19    
20010152 lø 20/01 22:40 lø 20/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Alvdal IL G19 2 - 3 Roterud IL G19 - 3    
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal