Detta är resultaten från Lillehammer-cup 2018. Se de senaste resultaten från Lillehammer-cup 2021 här.

Statistik

Matchstatistik

Matcher/Stadie


Matcher/Dag

Matcher/Klass

Lite siffror

Antal matcher 663
Färdigspelade 663
Kvar att spela 0
Walk over (WO) 8
Efter straffläggning 0
Hemmavinster 324
Bortavinster 297
Oavgjorda 42

Top 20 matcher med flest mål

Visa domare
  Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
lö 20/01 08:00 lö 20/01 Eidsiva arena J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp I Lyn Fotball J19-2 18 - 2 Dikemark IF DIF J01    
sö 21/01 18:20 sö 21/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Biri il G13 4 - 16 Lillehammer FK G14-2    
fr 19/01 21:45 fr 19/01 Håkons hall 1 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp B Faaberg Fotball j14 0 - 19 Lillehammer... J14 County    
lö 20/01 15:10 lö 20/01 Øyerhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp L Heming, IL 1 18 - 0 Ådalsbruk F...k/Nordbygda    
fr 19/01 19:45 fr 19/01 Eidsiva arena G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp A Lillehammer FK LFK G19-1 15 - 1 Bredde IL    
lö 20/01 14:00 lö 20/01 Skogenhallen G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp D Raumnes & Å... Team Nes 2 2 - 13 Lillehammer...LFK G19-3 1    
lö 20/01 09:00 lö 20/01 Eidsiva arena G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp D Raumnes & Å... Team Nes 3 2 - 13 Oppsal IF Fotball    
lö 20/01 12:40 lö 20/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp A Tiller IL 13 - 1 Hadeland KFK HKFK J19    
lö 20/01 13:50 lö 20/01 Eidsiva arena G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E Lillehammer FK LFK G19-2 13 - 1 KFUM-Kam. Oslo Bing    
sö 21/01 18:20 sö 21/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Alvdal IL G16 1 5 - 9 Raumnes & Å... Team Nes 1    
fr 19/01 20:05 fr 19/01 Eidsiva arena G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp D Roterud IL G16-1 2 - 12 Follebu FL ...Gausdal G16    
sö 21/01 12:55 sö 21/01 Eidsiva arena G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball 1 12 - 2 Lillehammer FK G14-3    
lö 20/01 21:15 lö 20/01 Øyerhallen G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp A Follebu FL ...Gausdal G19 0 - 14 Lillehammer FK LFK G19-1    
lö 20/01 08:40 lö 20/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E Holmen IF Hvit 2 - 12 Lyn Fotball J19-3    
lö 20/01 15:25 lö 20/01 Øyerhallen J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp L Tiller IL 1 14 - 0 Faaberg Fotball J16    
lö 20/01 15:25 lö 20/01 Eidsiva arena G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp D Roterud IL G05 Blå 0 - 13 Lillehammer FK G14-2    
lö 20/01 21:10 lö 20/01 Skogenhallen G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E Lillehammer FK LFK G19-2 10 - 3 Raumnes & Å... Team Nes 1    
sö 21/01 10:00 sö 21/01 Trettenhallen J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball J19-3 12 - 1 Otta IL j-19    
lö 20/01 10:35 lö 20/01 Øyerhallen G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp A Lyn Fotball 1 12 - 1 Brumunddal Fotball G13-3    
fr 19/01 18:45 fr 19/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp D Lillehammer FK G14-2 13 - 0 Fron Fotball 2010 1    


Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal