Erlend Reigstads matcher under Lillehammer-cup 2018


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
19010213 fr 19/01 20:45 fr 19/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp D Elverum Fotball Rød 0 - 12 Lillehammer FK G14-2 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
19010214 fr 19/01 21:00 fr 19/01 Håkons hall 2 G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Lillehammer...Nordre Ål 2 7 - 3 Etnedal FK g12 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010100 lö 20/01 08:00 lö 20/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp G Drammens BK DBK J2001 1 1 - 5 Vålerenga Fotball J19 Blå Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010101 lö 20/01 08:20 lö 20/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp C Lillehammer KFK J19 1 5 - 1 Lillehammer KFK J19 3 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010203 lö 20/01 08:55 lö 20/01 Håkons hall 2 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp C Raumnes & Å... Team Nes 2 0 - 5 Lyn Fotball G16-3 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010204 lö 20/01 09:15 lö 20/01 Håkons hall 2 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp I Alvdal IL G16 2 3 - 3 Lillehammer FK G2002-3 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010109 lö 20/01 10:40 lö 20/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp H Lillehammer KFK J02-1 1 - 1 Gjelleråsen City Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010110 lö 20/01 10:55 lö 20/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp I Bærum SK 1 6 - 1 Alvdal IL G16 2 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010111 lö 20/01 11:15 lö 20/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp C Clausenengen FK 1 8 - 0 Kjelsås IL 2 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010214 lö 20/01 12:20 lö 20/01 Håkons hall 2 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp H Ottestad IL J19 1 4 - 0 Søndre Land...es Land J17 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010215 lö 20/01 12:40 lö 20/01 Håkons hall 2 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp D KFUM-Kam. Oslo J19-1 2 - 1 Otta IL J17/19 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010118 lö 20/01 13:15 lö 20/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp B Faaberg Fotball G15 8 - 1 Oppdal IL 1 G16 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010119 lö 20/01 13:30 lö 20/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp E Faaberg Fotball G16 2 1 - 5 Raumnes & Å... Team Nes 1 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010120 lö 20/01 13:45 lö 20/01 Håkons hall 1 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp D Sarpsborg FK 2 6 - 5 Faaberg Fotball G19-1 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010121 lö 20/01 14:05 lö 20/01 Håkons hall 1 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp B Fron Fotbal...10 Flamengo 1 - 3 Lillehammer FK LFK G19-5 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010130 lö 20/01 16:25 lö 20/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp L KFUM-Kam. Oslo Kåffa J16 5 - 1 Fron Fotball 2010 J-14 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010131 lö 20/01 16:40 lö 20/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp D Otta IL J17/19 1 - 9 Molde Fotba...bb FK J19-1 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010135 lö 20/01 17:55 lö 20/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp A Oppdal IL 3 G16 3 - 6 KFUM-Kam. Oslo 2 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010136 lö 20/01 18:10 lö 20/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp I Sarpsborg FK 2 4 - 2 Faaberg Fotball G16 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010443 lö 20/01 20:10 lö 20/01 Skogenhallen J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp N Molde FK J16 2 2 - 3 Skiold J16 1 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010444 lö 20/01 20:40 lö 20/01 Skogenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp A Heming, IL 2 2 - 1 Øyer-Tretten IF ØTI J2004 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010445 lö 20/01 20:55 lö 20/01 Skogenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp B Lillehammer... J14 County 7 - 0 Røa IL Kinaputter 2 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010446 lö 20/01 21:10 lö 20/01 Skogenhallen G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E Lillehammer FK LFK G19-2 10 - 3 Raumnes & Å... Team Nes 1 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010447 lö 20/01 21:40 lö 20/01 Skogenhallen J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp M Clausenengen FK 3 8 - 0 Hadeland KF...K J16 - Rød Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010448 lö 20/01 22:05 lö 20/01 Skogenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp E Lillehammer KFK J13-3 2 - 0 Lyn Fotball J2004 Rød Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010449 lö 20/01 22:20 lö 20/01 Skogenhallen 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Øyer-Tretten IF J19-1 3 - 2 Drammens BK DBK J2001 1 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
20010450 lö 20/01 22:40 lö 20/01 Skogenhallen 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Oppdal IL 2 3 - 1 Holmen IF Sort Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010604 sö 21/01 09:00 sö 21/01 Eidsiva arena 1/16 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Brøttum IL Jenter 14 2 - 3 Fron Fotball 2010 j13-1 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010605 sö 21/01 09:15 sö 21/01 Eidsiva arena 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Øyer-Tretten IF ØTI J15-1 2 - 1 Molde FK J16 2 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010606 sö 21/01 09:30 sö 21/01 Eidsiva arena 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Langfjorden/Isfjorden 2 7 - 2 Nesodden IF J16 - 1 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010607 sö 21/01 09:45 sö 21/01 Eidsiva arena 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Heming, IL J16 Grønn 2 - 6 Gjelleråsen City Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010610 sö 21/01 10:40 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Moelven IL J14 0 - 1 Kolbotn IL Blå Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010611 sö 21/01 10:55 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball J2003-2 1 - 4 Oppdal IL J2002 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010615 sö 21/01 11:55 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Gausdal FK ...usdal J15 1 3 - 4 Kjelsås IL 2 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010618 sö 21/01 12:55 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball 1 12 - 2 Lillehammer FK G14-3 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010619 sö 21/01 13:10 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Skreia IL G04 1 7 - 0 Skreia IL G04-2 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010621 sö 21/01 13:45 sö 21/01 Eidsiva arena 1/4 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Roterud IL G19 - 2 1 - 4 Lillehammer...LFK G19-4 1 Samir Krndzija (Huvuddomare) , Erlend Reigstad (Domare (Övrig))
21010622 sö 21/01 14:05 sö 21/01 Eidsiva arena 1/4 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Lillehammer... J14 County 1 - 2 Clausenengen FK - Hvit Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010623 sö 21/01 14:20 sö 21/01 Eidsiva arena 1/4 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Øyer-Tretten IF ØTI J15-1 0 - 2 Hadeland KF...J15 - svart Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010625 sö 21/01 14:50 sö 21/01 Eidsiva arena 1/4 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Skreia IL G04 1 1 - 2 Biri il G13 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010627 sö 21/01 15:20 sö 21/01 Eidsiva arena Semifinal G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Lillehammer FK LFK G19-1 4 - 2 Lillehammer...LFK G19-4 1 Samir Krndzija (Huvuddomare) , Erlend Reigstad (Domare (Övrig))
21010628 sö 21/01 15:40 sö 21/01 Eidsiva arena Semifinal G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Raumnes & Å... Team Nes 2 6 - 2 Roterud IL G19 - 1 Samir Krndzija (Huvuddomare) , Erlend Reigstad (Domare (Övrig))
21010231 sö 21/01 16:25 sö 21/01 Håkons hall 2 Semifinal G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Fron Fotball 2010 Fotball 1 - 4 Raumnes & Å... Team Nes 1 Erlend Reigstad (Huvuddomare)
21010333 sö 21/01 16:40 sö 21/01 Håkons hall 3 Semifinal G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Sarpsborg FK 2 2 - 0 Raumnes & Å... Team Nes 1 Ole Martin Kjønstad (Huvuddomare) , Erlend Reigstad (Domare (Övrig))
21010134 sö 21/01 17:35 sö 21/01 Håkons hall 1 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Røa IL Kinaputter 1 4 - 1 Lillehammer... J14 United Ottar Randgaard (Huvuddomare) , Erlend Reigstad (Domare (Övrig))
21010136 sö 21/01 18:20 sö 21/01 Håkons hall 1 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Alvdal IL G16 1 5 - 9 Raumnes & Å... Team Nes 1 Bjørn Martinsen (Huvuddomare) , Erlend Reigstad (Domare (Övrig))
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal