Samir Krndzijas matcher under Lillehammer-cup 2018


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
19010600 fr 19/01 17:00 fr 19/01 Eidsiva arena G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Lillehammer...Nordre Ål 2 4 - 2 Lillehammer...øre Ål Hvit Samir Krndzija (Huvuddomare)
19010601 fr 19/01 17:15 fr 19/01 Eidsiva arena G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp B Lillehammer...Søre Ål Blå 3 - 2 Faaberg Fotball G-2006 Samir Krndzija (Huvuddomare)
19010602 fr 19/01 17:30 fr 19/01 Eidsiva arena G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp B Roterud IL G19 - 2 4 - 2 Fron Fotbal...10 Flamengo Samir Krndzija (Huvuddomare)
19010603 fr 19/01 17:50 fr 19/01 Eidsiva arena G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp D Lillehammer...LFK G19-3 1 3 - 5 Faaberg Fotball G19-1 Samir Krndzija (Huvuddomare)
19010206 fr 19/01 18:45 fr 19/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp D Lillehammer FK G14-2 13 - 0 Fron Fotball 2010 1 Samir Krndzija (Huvuddomare)
19010207 fr 19/01 19:00 fr 19/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp D Lillehammer KFK J02-2 3 - 1 Ottestad IL J16 Samir Krndzija (Huvuddomare)
19010208 fr 19/01 19:15 fr 19/01 Håkons hall 2 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp H Lillehammer...FK J14 City 6 - 2 Ådalsbruk FK J13 Samir Krndzija (Huvuddomare)
19010209 fr 19/01 19:30 fr 19/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp F Elverum Fotball Grønn 1 - 6 Faaberg Fotball G14 Blå Samir Krndzija (Huvuddomare)
19010111 fr 19/01 20:00 fr 19/01 Håkons hall 1 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp D Fron Fotball 2010 j13-1 1 - 1 Lillehammer KFK J13-1 Samir Krndzija (Huvuddomare)
19010112 fr 19/01 20:15 fr 19/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp I Faaberg Fotball G16 2 - 1 Lillehammer FK G2002-3 Samir Krndzija (Huvuddomare)
19010312 fr 19/01 21:15 fr 19/01 Håkons hall 3 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp E Gausdal FK ...usdal J15 2 2 - 1 Øyer-Tretten IF ØTI J15-2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010600 lö 20/01 08:00 lö 20/01 Eidsiva arena J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp I Lyn Fotball J19-2 18 - 2 Dikemark IF DIF J01 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010601 lö 20/01 08:20 lö 20/01 Eidsiva arena J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp B Otta IL j-19 7 - 1 Lillehammer KFK J19 2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010602 lö 20/01 08:40 lö 20/01 Eidsiva arena J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E Otta IL j-19 2 1 - 5 Clausenenge... Dahle IL 2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010603 lö 20/01 09:00 lö 20/01 Eidsiva arena G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp D Raumnes & Å... Team Nes 3 2 - 13 Oppsal IF Fotball Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010604 lö 20/01 09:15 lö 20/01 Eidsiva arena G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp C Raumnes & Å... Team Nes 3 8 - 0 Kvam IL G19 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010306 lö 20/01 09:50 lö 20/01 Håkons hall 3 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp F Raumnes & Å... Team Nes 4 0 - 4 Sarpsborg FK 3 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010307 lö 20/01 10:10 lö 20/01 Håkons hall 3 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp M Clausenengen FK 3 0 - 0 Oppegård IL 3 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010310 lö 20/01 10:55 lö 20/01 Håkons hall 3 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp G Drammens BK DBK J2001 1 0 - 10 Fron Fotball 2010 J19 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010311 lö 20/01 11:15 lö 20/01 Håkons hall 3 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp G Heming, IL J16 Grønn 1 - 0 Stabæk Fotball 2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010219 lö 20/01 13:45 lö 20/01 Håkons hall 2 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp C Faaberg Fotball G19-3 0 - 4 Raumnes & Å... Team Nes 3 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010123 lö 20/01 14:40 lö 20/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp M Lyn Fotball J 2002 2 - 1 Clausenengen FK 3 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010124 lö 20/01 14:55 lö 20/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp O Molde FK J16 3 2 - 1 Nesodden IF J16 - 2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010125 lö 20/01 15:10 lö 20/01 Håkons hall 1 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp I Roterud IL J04-svart 8 - 1 Bjerke IL Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010330 lö 20/01 16:55 lö 20/01 Håkons hall 3 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E Lyn Fotball J19-3 10 - 0 Clausenenge... Dahle IL 2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010331 lö 20/01 17:15 lö 20/01 Håkons hall 3 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp A Hadeland KFK HKFK J19 4 - 0 Lambertseter IF Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010332 lö 20/01 17:35 lö 20/01 Håkons hall 3 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp D Follebu FL ...Gausdal G16 0 - 2 Oppsal IF Fotball Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010335 lö 20/01 18:20 lö 20/01 Håkons hall 3 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp C Raumnes & Å... Team Nes 2 1 - 12 Lillehammer FK LFK G03-2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010336 lö 20/01 18:35 lö 20/01 Håkons hall 3 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp B Gausdal FK ...usdal J15 1 0 - 11 Stabæk Fotball 1 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010337 lö 20/01 18:50 lö 20/01 Håkons hall 3 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp F Langfjorden/Isfjorden 2 4 - 1 Gjelleråsen United Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010338 lö 20/01 19:05 lö 20/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp E Nordstrand IF 3 3 - 0 Faaberg Fotball G14 Gul Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010339 lö 20/01 19:20 lö 20/01 Håkons hall 3 1/16 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Lillehammer KFK J19 2 1 - 0 Dikemark IF DIF J01 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010342 lö 20/01 20:10 lö 20/01 Håkons hall 3 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp D Oppdal IL J15-1 0 - 4 Ottestad IL J16 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010343 lö 20/01 20:25 lö 20/01 Håkons hall 3 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp N Nesodden IF J16 - 1 1 - 4 Lillehammer KFK J02-3 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010344 lö 20/01 20:40 lö 20/01 Håkons hall 3 1/16 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Lillehammer FK LFK G03-3 2 - 5 Ranheim Futsal 1 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010345 lö 20/01 20:55 lö 20/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp M Elverum Fotball J14 svart 3 - 1 Lyn Fotball J2004 Blå Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010346 lö 20/01 21:10 lö 20/01 Håkons hall 3 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp B Sarpsborg FK trukket 0 - 3 W Fron Fotbal...10 Flamengo Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010349 lö 20/01 22:05 lö 20/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp F Clausenengen FK - Blå 1 - 2 Hadeland KF...FK J14 Hvit Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010350 lö 20/01 22:20 lö 20/01 Håkons hall 3 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Holmen IF Rød 7 - 1 Lillehammer KFK J19 2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
20010351 lö 20/01 22:40 lö 20/01 Håkons hall 3 1/8 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Follebu FL ...Gausdal G19 2 - 7 Raumnes & Å... Team Nes 2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010600 sö 21/01 08:00 sö 21/01 Eidsiva arena 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Tiller IL 2 3 - 2 Lambertseter IF J03-2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010601 sö 21/01 08:15 sö 21/01 Eidsiva arena 1/16 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Larkollen IL Hvit 1 - 2 Lillehammer...J14 Hotspur Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010602 sö 21/01 08:30 sö 21/01 Eidsiva arena 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Gausdal FK ...usdal J15 2 2 - 4 Oppdal IL J2002 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010603 sö 21/01 08:45 sö 21/01 Eidsiva arena 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Hadeland KF...J15 - svart 3 - 1 Nesodden IF J16 - 3 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010608 sö 21/01 10:00 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Lillehammer FK LFK G19-5 0 - 9 Faaberg Fotball G19-3 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010609 sö 21/01 10:20 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Vålerenga F...l J19 Grønn 7 - 2 Nordre Land...ll Land J19 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010612 sö 21/01 11:10 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Torpa/ Nord...nd jenter 2 0 - 1 Lillehammer KFK J15-2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010613 sö 21/01 11:25 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball 2 9 - 0 Nordstrand IF 3 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010614 sö 21/01 11:40 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Clausenengen FK 3 4 - 3 Clausenengen FK 2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010616 sö 21/01 12:25 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A KFUM-Kam. Oslo 3 4 - 1 Sarpsborg FK 2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010617 sö 21/01 12:40 sö 21/01 Eidsiva arena 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Oppdal IL 1 G16 2 - 4 Roterud IL G16-2 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010620 sö 21/01 13:25 sö 21/01 Eidsiva arena 1/4 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Holmen IF Hvit 1 - 5 Øyer-Tretten IF J19-1 Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010621 sö 21/01 13:45 sö 21/01 Eidsiva arena 1/4 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Roterud IL G19 - 2 1 - 4 Lillehammer...LFK G19-4 1 Samir Krndzija (Huvuddomare) , Erlend Reigstad (Domare (Övrig))
21010624 sö 21/01 14:35 sö 21/01 Eidsiva arena 1/4 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Hadeland KF...FK J14 Hvit 2 - 1 Kolbotn IL Blå Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010626 sö 21/01 15:05 sö 21/01 Eidsiva arena Semifinal J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Clausenengen FK - Hvit 1 - 2 Roterud IL J04-svart Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010627 sö 21/01 15:20 sö 21/01 Eidsiva arena Semifinal G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Lillehammer FK LFK G19-1 4 - 2 Lillehammer...LFK G19-4 1 Samir Krndzija (Huvuddomare) , Erlend Reigstad (Domare (Övrig))
21010628 sö 21/01 15:40 sö 21/01 Eidsiva arena Semifinal G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Raumnes & Å... Team Nes 2 6 - 2 Roterud IL G19 - 1 Samir Krndzija (Huvuddomare) , Erlend Reigstad (Domare (Övrig))
21010629 sö 21/01 16:10 sö 21/01 Eidsiva arena Semifinal J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Heming, IL 1 1 - 0 Kolbotn IL Hvit Samir Krndzija (Huvuddomare)
21010234 sö 21/01 17:10 sö 21/01 Håkons hall 2 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Molde Fotba...bb FK J19-1 4 - 5 Lyn Fotball J19-3 Roar Steinslien (Huvuddomare) , Samir Krndzija (Domare (Övrig))
21010237 sö 21/01 18:20 sö 21/01 Håkons hall 2 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A KFUM-Kam. Oslo 1 1 - 7 KFUM-Kam. Oslo 2 Samir Krndzija (Huvuddomare) , Roar Steinslien (Domare (Övrig))
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal