Rino Lund Schjetnes matcher under Lillehammer-cup 2018


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
20010103 lö 20/01 09:00 lö 20/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp A KFUM-Kam. Oslo 2 12 - 1 Lillehammer FK LFK G03-1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010605 lö 20/01 09:50 lö 20/01 Eidsiva arena G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E KFUM-Kam. Oslo Bing 4 - 5 Raumnes & Å... Team Nes 1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010609 lö 20/01 11:10 lö 20/01 Eidsiva arena J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp K Lambertseter IF J03-2 2 - 1 Skiold J16 2 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010610 lö 20/01 11:25 lö 20/01 Eidsiva arena G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp G Brøttum IL G-14 0 - 4 Nordstrand IF 2 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010611 lö 20/01 11:40 lö 20/01 Eidsiva arena J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp A Heming, IL 2 3 - 0 Lyn Fotball J05-4 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010614 lö 20/01 12:50 lö 20/01 Eidsiva arena G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp A Lillehammer FK LFK G03-1 2 - 4 Oppdal IL 3 G16 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010615 lö 20/01 13:05 lö 20/01 Eidsiva arena J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp C Hadeland KF... J16 - Hvit 1 - 0 Kjelsås IL 2 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010616 lö 20/01 13:20 lö 20/01 Eidsiva arena G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp B Lyn Fotball G16-2 12 - 0 Lillehammer FK G2002-1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010617 lö 20/01 13:35 lö 20/01 Eidsiva arena G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp G Lyn Fotball G16-1 7 - 1 Roterud IL G16-3 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010620 lö 20/01 14:25 lö 20/01 Eidsiva arena G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp H Lillehammer FK G14-1 0 - 5 Brumunddal Fotball G13-1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010621 lö 20/01 14:40 lö 20/01 Eidsiva arena J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp I Hadeland KF...J15 - svart 2 - 1 Heming, IL IL Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010325 lö 20/01 15:40 lö 20/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp J Røa IL Kinaputter 1 2 - 4 Lillehammer...J14 Hotspur Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010326 lö 20/01 15:55 lö 20/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp J Kolbotn IL Hvit 12 - 0 Brøttum IL Jenter 13-2 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010327 lö 20/01 16:10 lö 20/01 Håkons hall 3 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp B Gausdal FK ...usdal J15 1 2 - 1 Clausenengen FK 2 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010132 lö 20/01 17:00 lö 20/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp G Stabæk Fotball 2 6 - 0 Øyer-Tretten IF ØTI J15-1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010133 lö 20/01 17:15 lö 20/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E Otta IL j-19 2 6 - 0 Holmen IF Hvit Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010134 lö 20/01 17:35 lö 20/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp B Otta IL j-19 5 - 2 Funnefoss/V...nd FUVO J19 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010439 lö 20/01 19:05 lö 20/01 Skogenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp C Lyn Fotball J2004 Gul 3 - 2 Fron Fotball 2010 j13-2 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010440 lö 20/01 19:20 lö 20/01 Skogenhallen 1/16 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Søndre Land...es Land J17 2 - 4 Holmen IF Hvit Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010441 lö 20/01 19:40 lö 20/01 Skogenhallen G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp D Fron Fotball 2010 1 2 - 0 Roterud IL G05 Blå Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
20010442 lö 20/01 19:55 lö 20/01 Skogenhallen G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp H Nordstrand IF 1 7 - 2 Lillehammer FK G14-1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010208 sö 21/01 10:00 sö 21/01 Håkons hall 2 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Lillehammer KFK J19 1 4 - 3 Clausenenge... Dahle IL 2 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010209 sö 21/01 10:20 sö 21/01 Håkons hall 2 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Molde Fotba...bb FK J19-1 6 - 0 Faaberg Fotball J19 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010210 sö 21/01 10:40 sö 21/01 Håkons hall 2 1/8 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Øyer-Tretten IF ØTI J15-1 2 - 0 Molde FK J16 1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010212 sö 21/01 11:15 sö 21/01 Håkons hall 2 1/8 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Stabæk Fotball 1 5 - 1 Utleira IL J16-1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010215 sö 21/01 12:00 sö 21/01 Håkons hall 2 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Bærum SK 1 0 - 2 Ranheim Futsal 2 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010216 sö 21/01 12:15 sö 21/01 Håkons hall 2 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Raumnes & Å... Team Nes 3 3 - 2 Bærum SK 2 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010219 sö 21/01 13:00 sö 21/01 Håkons hall 2 1/4 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Lillehammer KFK J19 1 0 - 3 Molde Fotba...bb FK J19-1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010221 sö 21/01 13:35 sö 21/01 Håkons hall 2 1/4 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Roterud IL G19 - 1 5 - 1 Roterud IL G19 - 3 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010222 sö 21/01 13:55 sö 21/01 Håkons hall 2 1/4 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Lillehammer FK LFK G19-2 5 - 1 Faaberg Fotball G19-1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010224 sö 21/01 14:30 sö 21/01 Håkons hall 2 1/4 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Lillehammer FK G2002-2 1 - 4 Fron Fotball 2010 Fotball Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010226 sö 21/01 15:00 sö 21/01 Håkons hall 2 1/4 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Faaberg Fotball G15 3 - 4 Oppsal IF Fotball Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010229 sö 21/01 15:55 sö 21/01 Håkons hall 2 Semifinal J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Gjelleråsen City 3 - 1 Lillehammer KFK J02-1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare)
21010133 sö 21/01 17:10 sö 21/01 Håkons hall 1 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B KFUM-Kam. Oslo J19-1 2 - 1 Øyer-Tretten IF J19-1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare) , Ottar Randgaard (Domare (Övrig))
21010135 sö 21/01 17:55 sö 21/01 Håkons hall 1 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Sarpsborg FK 2 2 - 8 Raumnes & Å... Team Nes 2 Ottar Randgaard (Huvuddomare) , Rino Lund Schjetne (Domare (Övrig))
21010137 sö 21/01 18:40 sö 21/01 Håkons hall 1 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Hadeland KF...J15 - svart 3 - 5 Langfjorden/Isfjorden 1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare) , Ottar Randgaard (Domare (Övrig))
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal