Jacob Steens matcher under Lillehammer-cup 2018


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
19010100 fr 19/01 17:00 fr 19/01 Håkons hall 1 G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Etnedal FK g12 1 - 1 Moelven IL G12 Jacob Steen (Huvuddomare)
19010101 fr 19/01 17:15 fr 19/01 Håkons hall 1 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp C Lillehammer FK LFK G05 2 1 - 6 Biri il G13 Jacob Steen (Huvuddomare)
19010102 fr 19/01 17:30 fr 19/01 Håkons hall 1 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp H Øyer-Trette...05 ØTI Lag2 2 - 7 Roterud IL g14 Jacob Steen (Huvuddomare)
19010604 fr 19/01 18:15 fr 19/01 Eidsiva arena G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Lillehammer...øre Ål Hvit 8 - 3 Etnedal FK g12 Jacob Steen (Huvuddomare)
19010210 fr 19/01 19:45 fr 19/01 Håkons hall 2 J12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Faaberg Fotball j12 0 - 1 Lillehammer...2 Søre Ål 2 Jacob Steen (Huvuddomare)
19010211 fr 19/01 20:00 fr 19/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp C Lillehammer FK LFK G05 2 4 - 0 Øyer-Trette...05 ØTI Lag1 Jacob Steen (Huvuddomare)
19010212 fr 19/01 20:15 fr 19/01 Håkons hall 2 J12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Lillehammer...ringsjå J12 0 - 1 Lillehammer...J12 Søre Ål Jacob Steen (Huvuddomare)
19010215 fr 19/01 21:15 fr 19/01 Håkons hall 2 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp K Hadeland KFK HKFK J14 Rød 3 - 2 Lillehammer KFK J13-4 Jacob Steen (Huvuddomare)
19010216 fr 19/01 21:30 fr 19/01 Håkons hall 2 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp E Hadeland KFK J13 Rød 0 - 2 Lillehammer KFK J13-3 Jacob Steen (Huvuddomare)
20010308 lö 20/01 10:25 lö 20/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp E Elverum Fotball J14 rød 9 - 0 Lyn Fotball J2004 Rød Jacob Steen (Huvuddomare)
20010309 lö 20/01 10:40 lö 20/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp B Kolbotn IL Blå 1 - 4 Røa IL Kinaputter 2 Jacob Steen (Huvuddomare)
20010112 lö 20/01 11:30 lö 20/01 Håkons hall 1 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp C Lyn Fotball J2004 Gul 4 - 1 Lillehammer... J14 United Jacob Steen (Huvuddomare)
20010113 lö 20/01 11:45 lö 20/01 Håkons hall 1 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp K Røa IL Kinaputter 3 7 - 1 Elverum Fotball J14 hvit Jacob Steen (Huvuddomare)
20010218 lö 20/01 13:30 lö 20/01 Håkons hall 2 G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp C Roterud IL G2006-1 2 - 2 Fart, FL G12 hvit Jacob Steen (Huvuddomare)
20010122 lö 20/01 14:25 lö 20/01 Håkons hall 1 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp M Bjerke IL 1 - 1 Lyn Fotball J2004 Blå Jacob Steen (Huvuddomare)
20010224 lö 20/01 15:10 lö 20/01 Håkons hall 2 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp H Ådalsbruk FK J13 2 - 1 Larkollen IL Svart Jacob Steen (Huvuddomare)
20010225 lö 20/01 15:25 lö 20/01 Håkons hall 2 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp H Lyn Fotball J2004 Hvit 1 - 0 Lillehammer...FK J14 City Jacob Steen (Huvuddomare)
20010226 lö 20/01 15:40 lö 20/01 Håkons hall 2 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp C Lillehammer... J14 United 3 - 4 Fron Fotball 2010 j13-2 Jacob Steen (Huvuddomare)
20010227 lö 20/01 15:55 lö 20/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp E Lillehammer FK G14-4 6 - 0 Nordstrand IF 3 Jacob Steen (Huvuddomare)
20010328 lö 20/01 16:25 lö 20/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp E Lyn Fotball J2004 Rød 0 - 2 Hadeland KFK J13 Rød Jacob Steen (Huvuddomare)
20010329 lö 20/01 16:40 lö 20/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp K Lillehammer KFK J13-4 0 - 3 Røa IL Kinaputter 3 Jacob Steen (Huvuddomare)
20010235 lö 20/01 18:10 lö 20/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp I Brøttum IL G13 5 - 0 Lillehammer FK LFK G05 1 Jacob Steen (Huvuddomare)
20010239 lö 20/01 19:10 lö 20/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp G Roterud IL G05 Rød 1 - 3 Nordstrand IF 2 Jacob Steen (Huvuddomare)
20010242 lö 20/01 20:00 lö 20/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp A Skreia IL G04-2 6 - 1 Brumunddal Fotball G13-3 Jacob Steen (Huvuddomare)
20010145 lö 20/01 20:45 lö 20/01 Håkons hall 1 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp J Brøttum IL Jenter 13-2 0 - 5 Røa IL Kinaputter 1 Jacob Steen (Huvuddomare)
20010245 lö 20/01 20:50 lö 20/01 Håkons hall 2 1/16 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Lillehammer FK G2002-2 4 - 1 Lillehammer FK G2002-1 Jacob Steen (Huvuddomare)
20010248 lö 20/01 21:40 lö 20/01 Håkons hall 2 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp K Røa IL Kinaputter 3 1 - 1 Hadeland KFK HKFK J14 Rød Jacob Steen (Huvuddomare)
20010249 lö 20/01 21:55 lö 20/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp B Jevnaker IF 2 - 3 Lillehammer FK LFK G05 4 Jacob Steen (Huvuddomare)
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal