Knut Storviks matcher under Lillehammer-cup 2018


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
19010200 fr 19/01 17:00 fr 19/01 Håkons hall 2 J12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Lillehammer...J12 Søre Ål 1 - 0 Roterud IL J12 Knut Storvik (Huvuddomare)
19010301 fr 19/01 17:15 fr 19/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp C Øyer-Trette...05 ØTI Lag1 0 - 3 Lillehammer FK G14-3 Knut Storvik (Huvuddomare)
19010302 fr 19/01 17:30 fr 19/01 Håkons hall 3 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp G Fron Fotball 2010 J19 5 - 1 Øyer-Tretten IF J19-2 Knut Storvik (Huvuddomare)
19010103 fr 19/01 17:45 fr 19/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp D Ottestad IL J19 2 2 - 1 Otta IL J17/19 Knut Storvik (Huvuddomare)
19010104 fr 19/01 18:15 fr 19/01 Håkons hall 1 G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Roterud IL G2006-2 8 - 0 Moelven IL G12 Knut Storvik (Huvuddomare)
19010217 fr 19/01 21:45 fr 19/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp G Øyer-Tretten IF ØTI J15-1 7 - 0 Hadeland KF... J15 - Hvit Knut Storvik (Huvuddomare)
19010218 fr 19/01 22:00 fr 19/01 Håkons hall 2 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp I Storhamar Fotball J2004 0 - 5 Roterud IL J04-svart Knut Storvik (Huvuddomare)
19010219 fr 19/01 22:15 fr 19/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp F Fron Fotbal...0 Fotball 3 2 - 2 Elverum Fotball Grønn Knut Storvik (Huvuddomare)
19010220 fr 19/01 22:30 fr 19/01 Håkons hall 2 G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Etnedal FK g12 0 - 7 Roterud IL G2006-2 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010408 lö 20/01 10:20 lö 20/01 Skogenhallen J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp I Stabæk Fotball 3 5 - 1 Hadeland KF...J15 - svart Knut Storvik (Huvuddomare)
20010409 lö 20/01 10:35 lö 20/01 Skogenhallen G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp H Lillehammer FK G14-1 0 - 4 Roterud IL g14 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010410 lö 20/01 10:50 lö 20/01 Skogenhallen J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp G Vålerenga Fotball J19 Blå 4 - 4 Holmen IF Rød Knut Storvik (Huvuddomare)
20010414 lö 20/01 11:55 lö 20/01 Skogenhallen J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp F Øyer-Tretten IF J19-1 2 - 2 Oppsal IF Fotball J19 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010415 lö 20/01 12:15 lö 20/01 Skogenhallen J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp G Fron Fotball 2010 J19 5 - 1 Holmen IF Rød Knut Storvik (Huvuddomare)
20010418 lö 20/01 13:10 lö 20/01 Skogenhallen G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp B Lillehammer...Hammartun 2 0 - 2 Lillehammer...Søre Ål Blå Knut Storvik (Huvuddomare)
20010419 lö 20/01 13:25 lö 20/01 Skogenhallen G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp I Lillehammer FK G2002-3 2 - 6 Sarpsborg FK 2 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010422 lö 20/01 14:20 lö 20/01 Skogenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp M Lillehammer KFK J13-2 0 - 4 Elverum Fotball J14 svart Knut Storvik (Huvuddomare)
20010423 lö 20/01 14:35 lö 20/01 Skogenhallen J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp H Gjelleråsen City 4 - 2 Langfjorden/Isfjorden 1 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010426 lö 20/01 15:20 lö 20/01 Skogenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp A Roterud IL J04-hvit 0 - 2 Heming, IL 2 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010427 lö 20/01 15:35 lö 20/01 Skogenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp D Lillehammer KFK J13-1 1 - 2 Larkollen IL Hvit Knut Storvik (Huvuddomare)
20010430 lö 20/01 16:20 lö 20/01 Skogenhallen J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp E Lambertseter IF J03-1 1 - 7 Gausdal FK ...usdal J15 2 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010431 lö 20/01 16:35 lö 20/01 Skogenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp E Lillehammer KFK J13-3 0 - 9 Elverum Fotball J14 rød Knut Storvik (Huvuddomare)
20010433 lö 20/01 17:30 lö 20/01 Skogenhallen J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp C Lillehammer KFK J19 1 5 - 0 KFUM-Kam. Oslo J19-2 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010434 lö 20/01 17:50 lö 20/01 Skogenhallen G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp C Lillehammer...hammartun 1 5 - 0 Lillehammer...Nordre Ål 1 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010435 lö 20/01 18:05 lö 20/01 Skogenhallen G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp C Fart, FL G12 hvit 5 - 0 Hauketo IF G2006 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010146 lö 20/01 21:00 lö 20/01 Håkons hall 1 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp D Faaberg Fotball G19-1 7 - 2 Raumnes & Å... Team Nes 2 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010147 lö 20/01 21:20 lö 20/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp L Fron Fotball 2010 J-14 1 - 11 Tiller IL 1 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010151 lö 20/01 22:20 lö 20/01 Håkons hall 1 1/16 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Ottestad IL J19 1 5 - 4 Oppsal IF Fotball J19 Knut Storvik (Huvuddomare)
20010152 lö 20/01 22:40 lö 20/01 Håkons hall 1 1/8 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Alvdal IL G19 2 - 3 Roterud IL G19 - 3 Knut Storvik (Huvuddomare)
21010703 sö 21/01 08:45 sö 21/01 Øyerhallen 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Oppdal IL J15-2 1 - 3 Heming, IL IL Knut Storvik (Huvuddomare)
21010704 sö 21/01 09:00 sö 21/01 Øyerhallen 1/16 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Bjerke IL 0 - 5 Roterud IL J04-blå Knut Storvik (Huvuddomare)
21010705 sö 21/01 09:15 sö 21/01 Øyerhallen 1/16 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Faaberg Fotball G14 Gul 3 - 0 Lillehammer FK LFK G05 1 Knut Storvik (Huvuddomare)
21010709 sö 21/01 10:20 sö 21/01 Øyerhallen 1/8 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball J2004 Hvit 8 - 0 Elverum Fotball J14 svart Knut Storvik (Huvuddomare)
21010710 sö 21/01 10:35 sö 21/01 Øyerhallen 1/8 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Oppegård IL 2 0 - 5 Lillehammer KFK J02-1 Knut Storvik (Huvuddomare)
21010713 sö 21/01 11:20 sö 21/01 Øyerhallen 1/8 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Roterud IL J04-hvit 2 - 3 Bjerke IL Knut Storvik (Huvuddomare)
21010714 sö 21/01 11:35 sö 21/01 Øyerhallen 1/8 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Lillehammer KFK J13-5 0 - 1 Lyn Fotball J2004 Rød Knut Storvik (Huvuddomare)
21010717 sö 21/01 12:20 sö 21/01 Øyerhallen 1/8 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Lillehammer FK G14-4 2 - 3 Fron Fotball 2010 2 Knut Storvik (Huvuddomare)
21010718 sö 21/01 12:35 sö 21/01 Øyerhallen 1/8 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Lillehammer FK LFK G05 2 1 - 0 Lillehammer FK LFK G05 3 Knut Storvik (Huvuddomare)
21010721 sö 21/01 13:30 sö 21/01 Øyerhallen 1/4 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Langfjorden/Isfjorden 2 4 - 3 Stabæk Fotball 3 Knut Storvik (Huvuddomare)
21010722 sö 21/01 13:45 sö 21/01 Øyerhallen 1/4 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Kjelsås IL 2 1 - 3 Langfjorden/Isfjorden 1 Knut Storvik (Huvuddomare)
21010232 sö 21/01 16:40 sö 21/01 Håkons hall 2 Semifinal J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Langfjorden/Isfjorden 1 5 - 2 Lyn Fotball J2003-1 Knut Storvik (Huvuddomare)
21010233 sö 21/01 16:55 sö 21/01 Håkons hall 2 Semifinal G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball 2 1 - 4 Lillehammer FK G14-2 Knut Storvik (Huvuddomare)
21010236 sö 21/01 17:55 sö 21/01 Håkons hall 2 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Lillehammer FK LFK G19-1 2 - 5 Lillehammer FK LFK G19-2 Jan birger hammerdal (Huvuddomare) , Knut Storvik (Domare (Övrig))
21010238 sö 21/01 18:40 sö 21/01 Håkons hall 2 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Tiller IL 1 3 - 1 Gjelleråsen City Ole Martin Kjønstad (Huvuddomare) , Knut Storvik (Domare (Övrig))
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal