Helge Birkeland.s matcher under Lillehammer-cup 2018


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
19010300 fr 19/01 17:00 fr 19/01 Håkons hall 3 J12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Lillehammer...2 Søre Ål 2 1 - 1 Lillehammer...ringsjå J12 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
19010202 fr 19/01 17:30 fr 19/01 Håkons hall 2 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp F Roterud IL G19 - 1 1 - 4 Lillehammer...LFK G19-4 1 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
19010203 fr 19/01 17:50 fr 19/01 Håkons hall 2 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E Roterud IL G19 - 3 1 - 6 Lillehammer FK LFK G19-2 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
19010303 fr 19/01 18:15 fr 19/01 Håkons hall 3 J12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Lillehammer...ringsjå J12 1 - 3 Roterud IL J12 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
19010607 fr 19/01 19:30 fr 19/01 Eidsiva arena G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Moelven IL G12 3 - 4 Lillehammer...øre Ål Hvit Helge Birkeland. (Huvuddomare)
19010608 fr 19/01 19:45 fr 19/01 Eidsiva arena G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp A Lillehammer FK LFK G19-1 15 - 1 Bredde IL Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010318 lö 20/01 13:30 lö 20/01 Håkons hall 3 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp G Bærum SK 2 1 - 4 Ranheim Futsal 2 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010319 lö 20/01 13:45 lö 20/01 Håkons hall 3 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp A Alvdal IL G19 0 - 11 Lillehammer FK LFK G19-1 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010320 lö 20/01 14:05 lö 20/01 Håkons hall 3 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp F Sarpsborg FK 3 5 - 2 Roterud IL G19 - 1 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010622 lö 20/01 14:55 lö 20/01 Eidsiva arena G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp H Roterud IL g14 3 - 1 Nordstrand IF 1 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010623 lö 20/01 15:10 lö 20/01 Eidsiva arena J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp L Lillehammer KFK J13-5 2 - 2 Lyn Fotball J05-3 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010624 lö 20/01 15:25 lö 20/01 Eidsiva arena G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp D Roterud IL G05 Blå 0 - 13 Lillehammer FK G14-2 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010625 lö 20/01 15:40 lö 20/01 Eidsiva arena J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp G Lyn Fotball J2004 Grønn 2 - 0 Roterud IL J04-blå Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010231 lö 20/01 16:55 lö 20/01 Håkons hall 2 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp I Søndre Land... Land J17 1 1 - 4 Nordre Land...ll Land J19 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010232 lö 20/01 17:15 lö 20/01 Håkons hall 2 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp G Vålerenga Fotball J19 Blå 5 - 4 Fron Fotball 2010 J19 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010233 lö 20/01 17:35 lö 20/01 Håkons hall 2 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp A Faaberg Fotball J19 0 - 5 Tiller IL Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010234 lö 20/01 17:55 lö 20/01 Håkons hall 2 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp H KFUM-Kam. Oslo 1 7 - 1 Lillehammer FK G2002-2 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010236 lö 20/01 18:25 lö 20/01 Håkons hall 2 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp G Bærum SK 2 1 - 5 Lyn Fotball G16-1 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010237 lö 20/01 18:40 lö 20/01 Håkons hall 2 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp C Kvam IL G16 0 - 5 Lyn Fotball G16-3 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010240 lö 20/01 19:25 lö 20/01 Håkons hall 2 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp H Alvdal IL G16 1 1 - 1 Ranheim Futsal 1 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010241 lö 20/01 19:40 lö 20/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp A Torpa/ Nord...nd jenter 1 3 - 10 Tiller IL 2 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010243 lö 20/01 20:15 lö 20/01 Håkons hall 2 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E Roterud IL G19 - 3 1 - 7 KFUM-Kam. Oslo Bing Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010244 lö 20/01 20:35 lö 20/01 Håkons hall 2 1/16 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Ranheim Futsal 2 4 - 1 Oppdal IL 3 G16 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010246 lö 20/01 21:05 lö 20/01 Håkons hall 2 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp D Lillehammer...LFK G19-3 1 4 - 1 Sarpsborg FK 2 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010247 lö 20/01 21:25 lö 20/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp H Lillehammer KFK J02-1 4 - 1 Langfjorden/Isfjorden 1 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010644 lö 20/01 22:05 lö 20/01 Eidsiva arena J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp J Molde FK J16 1 3 - 1 Fron Fotbal...super girls Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010645 lö 20/01 22:20 lö 20/01 Eidsiva arena 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Funnefoss/V...nd FUVO J19 4 - 2 Øyer-Tretten IF J19-2 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
20010646 lö 20/01 22:40 lö 20/01 Eidsiva arena 1/8 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Kvam IL G19 2 - 3 Raumnes & Å... Team Nes 4 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010400 sö 21/01 08:00 sö 21/01 Skogenhallen 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Oppegård IL 2 4 - 1 KFUM-Kam. Oslo Kåffa J16 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010401 sö 21/01 08:15 sö 21/01 Skogenhallen 1/16 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Heming, IL 2 4 - 2 Storhamar Fotball J2004 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010402 sö 21/01 08:30 sö 21/01 Skogenhallen 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Lillehammer KFK J02-1 6 - 1 Stabæk Fotball 2 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010403 sö 21/01 08:45 sö 21/01 Skogenhallen 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Lillehammer KFK J15-2 4 - 0 Hadeland KF... J15 - Hvit Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010406 sö 21/01 09:30 sö 21/01 Skogenhallen 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Stabæk Fotball 3 3 - 2 Lyn Fotball J 2002 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010407 sö 21/01 09:45 sö 21/01 Skogenhallen 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball J2003-2 2 - 0 Lillehammer KFK J15-3 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010410 sö 21/01 10:40 sö 21/01 Skogenhallen 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Fron Fotball 2010 Fotball 4 - 0 Roterud IL G16-1 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010413 sö 21/01 11:35 sö 21/01 Skogenhallen 1/8 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Røa IL Kinaputter 1 2 - 0 Roterud IL J04-blå Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010414 sö 21/01 11:50 sö 21/01 Skogenhallen 1/8 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Lillehammer FK LFK G05 4 1 - 6 Faaberg Fotball G14 Gul Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010417 sö 21/01 12:35 sö 21/01 Skogenhallen 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Sarpsborg FK 1 0 - 4 Lillehammer FK G2002-2 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010418 sö 21/01 12:50 sö 21/01 Skogenhallen 1/8 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Fron Fotbal...0 Fotball 3 2 - 4 Roterud IL G05 Rød Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010422 sö 21/01 14:00 sö 21/01 Skogenhallen 1/4 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Elverum Fotball J14 rød 1 - 4 Roterud IL J04-svart Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010423 sö 21/01 14:15 sö 21/01 Skogenhallen 1/4 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Fron Fotbal...10 Flamengo 1 - 2 Raumnes & Å... Team Nes 2 Helge Birkeland. (Huvuddomare) , Erik Bergseng (Domare (Övrig))
21010425 sö 21/01 14:50 sö 21/01 Skogenhallen 1/4 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Røa IL Kinaputter 1 4 - 2 Lillehammer KFK J13-4 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
21010426 sö 21/01 15:05 sö 21/01 Skogenhallen 1/4 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Lyn Fotball J2004 Rød 3 - 0 Ådalsbruk FK J13 Helge Birkeland. (Huvuddomare)
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal