Job ThangTungs matcher under Lillehammer-cup 2018


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
19010105 fr 19/01 18:30 fr 19/01 Håkons hall 1 J12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Lillehammer...å J12 lag 2 0 - 3 Lillehammer...2 Søre Ål 2 Job ThangTung (Huvuddomare)
19010106 fr 19/01 18:45 fr 19/01 Håkons hall 1 G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp B Lillehammer...Hammartun 2 3 - 2 Faaberg Fotball G-2006 Job ThangTung (Huvuddomare)
19010109 fr 19/01 19:30 fr 19/01 Håkons hall 1 G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Roterud IL G2006-2 2 - 1 Lillehammer...Nordre Ål 2 Job ThangTung (Huvuddomare)
19010110 fr 19/01 19:45 fr 19/01 Håkons hall 1 J12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Roterud IL J12 3 - 3 Lillehammer...å J12 lag 2 Job ThangTung (Huvuddomare)
19010113 fr 19/01 20:30 fr 19/01 Håkons hall 1 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp L Ådalsbruk F...k/Nordbygda 1 - 4 Lillehammer KFK J13-5 Job ThangTung (Huvuddomare)
19010114 fr 19/01 20:45 fr 19/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp C Lillehammer FK LFK G03-2 3 - 0 Kvam IL G16 Job ThangTung (Huvuddomare)
19010115 fr 19/01 21:00 fr 19/01 Håkons hall 1 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp F Elverum Fotball Grønn 2 - 8 Lillehammer FK LFK G05 6 Job ThangTung (Huvuddomare)
19010116 fr 19/01 21:15 fr 19/01 Håkons hall 1 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp B Elverum Fotball Blå 3 - 3 Jevnaker IF Job ThangTung (Huvuddomare)
20010529 lö 20/01 16:40 lö 20/01 Trettenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp F Lyn Fotball J05-2 3 - 0 Hadeland KF...FK J14 Hvit Job ThangTung (Huvuddomare)
20010530 lö 20/01 16:55 lö 20/01 Trettenhallen J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp F Oppsal IF Fotball J19 3 - 3 Oppdal IL 1 Job ThangTung (Huvuddomare)
20010534 lö 20/01 18:10 lö 20/01 Trettenhallen G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp B Lillehammer FK G2002-1 0 - 4 Oppdal IL 1 G16 Job ThangTung (Huvuddomare)
20010535 lö 20/01 18:25 lö 20/01 Trettenhallen G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp G Roterud IL G16-3 2 - 3 Ranheim Futsal 2 Job ThangTung (Huvuddomare)
20010536 lö 20/01 18:40 lö 20/01 Trettenhallen J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp B Clausenengen FK 2 0 - 4 Storhamar Fotball J15 Job ThangTung (Huvuddomare)
20010537 lö 20/01 18:55 lö 20/01 Trettenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp C Brøttum IL Jenter 14 0 - 6 Lillehammer... J14 United Job ThangTung (Huvuddomare)
20010540 lö 20/01 20:00 lö 20/01 Trettenhallen J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp A Lyn Fotball J2003-1 1 - 2 Roterud IL J16 Job ThangTung (Huvuddomare)
20010542 lö 20/01 20:45 lö 20/01 Trettenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp G Moelven IL J14 0 - 2 Lyn Fotball J2004 Grønn Job ThangTung (Huvuddomare)
20010543 lö 20/01 21:00 lö 20/01 Trettenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp G Roterud IL J04-blå 0 - 3 Clausenengen FK - Hvit Job ThangTung (Huvuddomare)
20010545 lö 20/01 21:45 lö 20/01 Trettenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp A Lyn Fotball J05-4 0 - 5 Roterud IL J04-hvit Job ThangTung (Huvuddomare)
20010546 lö 20/01 22:00 lö 20/01 Trettenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp E Elverum Fotball J14 rød 9 - 0 Hadeland KFK J13 Rød Job ThangTung (Huvuddomare)
21010304 sö 21/01 09:00 sö 21/01 Håkons hall 3 1/16 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Moelven IL J14 3 - 0 Ådalsbruk F...k/Nordbygda Job ThangTung (Huvuddomare)
21010305 sö 21/01 09:15 sö 21/01 Håkons hall 3 1/16 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Ådalsbruk FK J13 3 - 1 Brøttum IL Jenter 13-2 Job ThangTung (Huvuddomare)
21010308 sö 21/01 10:00 sö 21/01 Håkons hall 3 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Vålerenga Fotball J19 Blå 4 - 1 Ottestad IL J19 2 Job ThangTung (Huvuddomare)
21010309 sö 21/01 10:20 sö 21/01 Håkons hall 3 1/8 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Brumunddal Fotball G13-1 5 - 0 Elverum Fotball Rød Job ThangTung (Huvuddomare)
21010314 sö 21/01 11:40 sö 21/01 Håkons hall 3 1/8 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Tiller IL 1 10 - 0 Storhamar Fotball J15 Job ThangTung (Huvuddomare)
21010315 sö 21/01 11:55 sö 21/01 Håkons hall 3 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball G16-1 0 - 4 KFUM-Kam. Oslo 1 Job ThangTung (Huvuddomare)
21010316 sö 21/01 12:10 sö 21/01 Håkons hall 3 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Raumnes & Å... Team Nes 1 3 - 0 Alvdal IL G16 2 Job ThangTung (Huvuddomare)
21010317 sö 21/01 12:25 sö 21/01 Håkons hall 3 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A KFUM-Kam. Oslo 2 2 - 1 Ranheim Futsal 1 Job ThangTung (Huvuddomare)
21010318 sö 21/01 12:40 sö 21/01 Håkons hall 3 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Oppsal IF Fotball Blå 2 - 3 Oppdal IL 2 G16 Job ThangTung (Huvuddomare)
21010321 sö 21/01 13:35 sö 21/01 Håkons hall 3 1/4 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Clausenengen FK 3 0 - 5 Heming, IL IL Job ThangTung (Huvuddomare)
21010322 sö 21/01 13:50 sö 21/01 Håkons hall 3 1/4 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Brumunddal Fotball G13-1 4 - 1 Roterud IL G05 Rød Job ThangTung (Huvuddomare)
21010325 sö 21/01 14:35 sö 21/01 Håkons hall 3 1/4 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball 1 2 - 7 Lillehammer FK G14-2 Job ThangTung (Huvuddomare)
21010326 sö 21/01 14:50 sö 21/01 Håkons hall 3 1/4 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Stabæk Fotball 1 2 - 5 Gjelleråsen City Job ThangTung (Huvuddomare)
21010228 sö 21/01 15:40 sö 21/01 Håkons hall 2 1/4 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Lillehammer FK LFK G05 7 1 - 4 Øyer-Trette...05 ØTI Lag2 Job ThangTung (Huvuddomare)
21010230 sö 21/01 16:10 sö 21/01 Håkons hall 2 Semifinal J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Heming, IL IL 0 - 1 Hadeland KF...J15 - svart Job ThangTung (Huvuddomare)
21010334 sö 21/01 17:00 sö 21/01 Håkons hall 3 Semifinal G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Brumunddal Fotball G13-1 2 - 1 Lillehammer FK LFK G05 2 Job ThangTung (Huvuddomare)
21010335 sö 21/01 17:15 sö 21/01 Håkons hall 3 Semifinal G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Øyer-Trette...05 ØTI Lag2 5 - 2 Jevnaker IF Job ThangTung (Huvuddomare)
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal