Ottar Randgaards matcher under Lillehammer-cup 2018


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
19010304 fr 19/01 18:45 fr 19/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp H Øyer-Trette...05 ØTI Lag2 1 - 2 Lillehammer FK G14-1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
19010305 fr 19/01 19:05 fr 19/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp B Jevnaker IF 0 - 9 Skreia IL G04 1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
19010306 fr 19/01 19:20 fr 19/01 Håkons hall 3 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp B Storhamar Fotball J15 2 - 2 Gausdal FK ...usdal J15 1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
19010307 fr 19/01 19:35 fr 19/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp B Lillehammer FK LFK G05 4 1 - 3 Elverum Fotball Blå Ottar Randgaard (Huvuddomare)
19010308 fr 19/01 19:50 fr 19/01 Håkons hall 3 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp A Hadeland KFK HKFK J19 1 - 5 Faaberg Fotball J19 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
19010309 fr 19/01 20:15 fr 19/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp C Lillehammer FK G14-3 2 - 7 Biri il G13 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
19010311 fr 19/01 20:45 fr 19/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp J Lillehammer...J14 Hotspur 6 - 1 Brøttum IL Jenter 13-2 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010705 lö 20/01 09:35 lö 20/01 Øyerhallen G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp H Alvdal IL G16 1 5 - 2 Lillehammer FK G2002-2 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010706 lö 20/01 09:50 lö 20/01 Øyerhallen G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp C Lillehammer...Nordre Ål 1 2 - 2 Roterud IL G2006-1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010709 lö 20/01 10:35 lö 20/01 Øyerhallen G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp A Lyn Fotball 1 12 - 1 Brumunddal Fotball G13-3 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010713 lö 20/01 12:05 lö 20/01 Øyerhallen J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp B Lillehammer KFK J19 2 1 - 8 Funnefoss/V...nd FUVO J19 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010714 lö 20/01 12:25 lö 20/01 Øyerhallen J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp I Dikemark IF DIF J01 1 - 2 Søndre Land... Land J17 1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010715 lö 20/01 12:45 lö 20/01 Øyerhallen G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp H KFUM-Kam. Oslo 1 5 - 2 Alvdal IL G16 1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010718 lö 20/01 13:30 lö 20/01 Øyerhallen G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp D Raumnes & Å... Team Nes 3 0 - 6 Follebu FL ...Gausdal G16 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010719 lö 20/01 13:45 lö 20/01 Øyerhallen G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E Raumnes & Å... Team Nes 1 1 - 2 Roterud IL G19 - 3 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010722 lö 20/01 14:40 lö 20/01 Øyerhallen G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp I Lillehammer FK LFK G05 7 3 - 2 Brøttum IL G13 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010723 lö 20/01 14:55 lö 20/01 Øyerhallen J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp A Tiller IL 2 4 - 0 Roterud IL J16 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010727 lö 20/01 15:55 lö 20/01 Øyerhallen G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp G Nordstrand IF 2 5 - 0 Lillehammer FK LFK G05 3 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010728 lö 20/01 16:10 lö 20/01 Øyerhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp C Brøttum IL Jenter 14 0 - 13 Lyn Fotball J2004 Gul Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010729 lö 20/01 16:25 lö 20/01 Øyerhallen J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp J Fron Fotbal...super girls 0 - 7 Oppegård IL 2 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010732 lö 20/01 17:15 lö 20/01 Øyerhallen J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp C Oppdal IL 2 4 - 2 Lillehammer KFK J19 3 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010733 lö 20/01 17:35 lö 20/01 Øyerhallen G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp A Lillehammer FK LFK G03-1 2 - 5 Sarpsborg FK 1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010736 lö 20/01 18:20 lö 20/01 Øyerhallen G16 (født 01.01.2002 og senere) Grp F Fron Fotball 2010 Fotball 2 - 3 Oppdal IL 2 G16 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010737 lö 20/01 18:35 lö 20/01 Øyerhallen G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp C Kvam IL G19 0 - 2 Faaberg Fotball G19-3 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010740 lö 20/01 19:45 lö 20/01 Øyerhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp L Ådalsbruk F...k/Nordbygda 0 - 6 Lyn Fotball J05-3 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010741 lö 20/01 20:00 lö 20/01 Øyerhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp H Larkollen IL Svart 1 - 2 Lillehammer...FK J14 City Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010742 lö 20/01 20:15 lö 20/01 Øyerhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp D Larkollen IL Hvit 4 - 0 Fron Fotball 2010 j13-1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010745 lö 20/01 21:15 lö 20/01 Øyerhallen G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp A Follebu FL ...Gausdal G19 0 - 14 Lillehammer FK LFK G19-1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010746 lö 20/01 21:35 lö 20/01 Øyerhallen G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp H Brumunddal Fotball G13-1 2 - 3 Øyer-Trette...05 ØTI Lag2 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010749 lö 20/01 22:20 lö 20/01 Øyerhallen 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Otta IL j-19 2 6 - 0 Lillehammer KFK J19 3 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
20010750 lö 20/01 22:40 lö 20/01 Øyerhallen 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Clausenenge... Dahle IL 1 5 - 1 Søndre Land... Land J17 1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010500 sö 21/01 08:00 sö 21/01 Trettenhallen 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Lillehammer KFK J02-3 0 - 6 Lillehammer KFK J02-2 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010501 sö 21/01 08:15 sö 21/01 Trettenhallen 1/16 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Elverum Fotball J14 svart 2 - 1 Hadeland KFK HKFK J14 Rød Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010502 sö 21/01 08:30 sö 21/01 Trettenhallen 1/16 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Fron Fotball 2010 j13-2 2 - 3 Lyn Fotball J05-5 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010503 sö 21/01 08:45 sö 21/01 Trettenhallen 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Langfjorden/Isfjorden 1 2 - 0 Kjelsås IL 1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010507 sö 21/01 09:45 sö 21/01 Trettenhallen 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Torpa/ Nord...nd jenter 2 1 - 0 Faaberg Fotball J16 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010508 sö 21/01 10:00 sö 21/01 Trettenhallen 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball J19-3 12 - 1 Otta IL j-19 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010513 sö 21/01 11:30 sö 21/01 Trettenhallen 1/8 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Lillehammer... J14 United 5 - 1 Lyn Fotball J05-4 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010514 sö 21/01 11:45 sö 21/01 Trettenhallen 1/8 Final G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Lillehammer FK LFK G05 7 3 - 0 Brumunddal Fotball G13-3 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010517 sö 21/01 12:30 sö 21/01 Trettenhallen 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball G16-3 2 - 4 Faaberg Fotball G15 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010518 sö 21/01 12:45 sö 21/01 Trettenhallen 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Oppsal IF Fotball 2 - 1 Follebu FL ...Gausdal G16 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010521 sö 21/01 13:35 sö 21/01 Trettenhallen 1/4 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Clausenengen FK 1 2 - 3 Lillehammer KFK J02-1 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010522 sö 21/01 13:50 sö 21/01 Trettenhallen G12 (født 01.01.2006 og senere) Grp B Oppdal IL G06 1 2 - 1 Lillehammer...Hammartun 2 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010131 sö 21/01 16:40 sö 21/01 Håkons hall 1 Semifinal J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Tiller IL 1 2 - 1 Langfjorden/Isfjorden 2 Ottar Randgaard (Huvuddomare)
21010133 sö 21/01 17:10 sö 21/01 Håkons hall 1 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B KFUM-Kam. Oslo J19-1 2 - 1 Øyer-Tretten IF J19-1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare) , Ottar Randgaard (Domare (Övrig))
21010134 sö 21/01 17:35 sö 21/01 Håkons hall 1 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Røa IL Kinaputter 1 4 - 1 Lillehammer... J14 United Ottar Randgaard (Huvuddomare) , Erlend Reigstad (Domare (Övrig))
21010135 sö 21/01 17:55 sö 21/01 Håkons hall 1 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Sarpsborg FK 2 2 - 8 Raumnes & Å... Team Nes 2 Ottar Randgaard (Huvuddomare) , Rino Lund Schjetne (Domare (Övrig))
21010137 sö 21/01 18:40 sö 21/01 Håkons hall 1 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Hadeland KF...J15 - svart 3 - 5 Langfjorden/Isfjorden 1 Rino Lund Schjetne (Huvuddomare) , Ottar Randgaard (Domare (Övrig))
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal