Jan birger hammerdals matcher under Lillehammer-cup 2018


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
20010205 lö 20/01 09:30 lö 20/01 Håkons hall 2 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp G Øyer-Tretten IF J19-2 1 - 7 Vålerenga Fotball J19 Blå Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
20010206 lö 20/01 09:50 lö 20/01 Håkons hall 2 G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp A Follebu FL ...Gausdal G19 1 - 1 Alvdal IL G19 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
20010209 lö 20/01 10:55 lö 20/01 Håkons hall 2 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp H Søndre Land...es Land J17 0 - 6 Clausenenge... Dahle IL 1 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
20010210 lö 20/01 11:15 lö 20/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp E Utleira IL J16-2 1 - 0 Lambertseter IF J03-1 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
20010211 lö 20/01 11:30 lö 20/01 Håkons hall 2 J14 (født 01.01.2004 og senere) Grp F Clausenengen FK - Blå 0 - 6 Lyn Fotball J05-2 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
20010314 lö 20/01 12:00 lö 20/01 Håkons hall 3 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp C Lillehammer KFK J19 3 2 - 4 KFUM-Kam. Oslo J19-2 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
20010315 lö 20/01 12:20 lö 20/01 Håkons hall 3 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp G Øyer-Tretten IF J19-2 2 - 4 Drammens BK DBK J2001 1 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
20010316 lö 20/01 12:40 lö 20/01 Håkons hall 3 J19 (født 01.01.1999 og senere) Grp A Faaberg Fotball J19 4 - 0 Lambertseter IF Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
20010618 lö 20/01 13:50 lö 20/01 Eidsiva arena G19 (født 01.01.1999 og senere) Grp E Lillehammer FK LFK G19-2 13 - 1 KFUM-Kam. Oslo Bing Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
20010619 lö 20/01 14:10 lö 20/01 Eidsiva arena J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp N Lillehammer KFK J02-3 1 - 0 Skiold J16 1 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
20010128 lö 20/01 15:55 lö 20/01 Håkons hall 1 G14 (født 01.01.2004 og senere) Grp A Brumunddal Fotball G13-3 1 - 8 Lillehammer FK LFK G05 5 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
20010129 lö 20/01 16:10 lö 20/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Grp K Skiold J16 2 1 - 7 Lillehammer KFK J15-1 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010300 sö 21/01 08:00 sö 21/01 Håkons hall 3 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Oppegård IL 3 4 - 0 Øyer-Tretten IF ØTI J15-2 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010301 sö 21/01 08:15 sö 21/01 Håkons hall 3 1/16 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Lyn Fotball J2004 Hvit 3 - 0 Lyn Fotball J05-3 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010302 sö 21/01 08:30 sö 21/01 Håkons hall 3 1/16 Final J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Roterud IL J16 0 - 4 Storhamar Fotball J15 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010303 sö 21/01 08:45 sö 21/01 Håkons hall 3 1/16 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Clausenengen FK - Hvit 4 - 1 Lillehammer KFK J13-2 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010108 sö 21/01 10:00 sö 21/01 Håkons hall 1 1/8 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Sarpsborg FK 3 3 - 4 Lillehammer...LFK G19-4 1 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010109 sö 21/01 10:20 sö 21/01 Håkons hall 1 1/8 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Oppdal IL 1 4 - 1 Fron Fotball 2010 J19 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010112 sö 21/01 11:15 sö 21/01 Håkons hall 1 1/8 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Kolbotn IL Hvit 3 - 0 Lillehammer...FK J14 City Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010116 sö 21/01 12:15 sö 21/01 Håkons hall 1 1/8 Final J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Lillehammer KFK J13-4 2 - 0 Larkollen IL Svart Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010117 sö 21/01 12:30 sö 21/01 Håkons hall 1 1/8 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Roterud IL G16-3 1 - 8 Alvdal IL G16 1 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010119 sö 21/01 13:00 sö 21/01 Håkons hall 1 1/4 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Vålerenga Fotball J19 Blå 0 - 7 Lyn Fotball J19-1 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010120 sö 21/01 13:20 sö 21/01 Håkons hall 1 1/4 Final J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Oppdal IL 2 2 - 3 KFUM-Kam. Oslo J19-1 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010122 sö 21/01 13:55 sö 21/01 Håkons hall 1 1/4 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Raumnes & Å... Team Nes 1 7 - 5 Raumnes & Å... Team Nes 4 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010123 sö 21/01 14:15 sö 21/01 Håkons hall 1 1/4 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A KFUM-Kam. Oslo 2 10 - 1 Oppdal IL 2 G16 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010124 sö 21/01 14:30 sö 21/01 Håkons hall 1 1/4 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Kvam IL G16 3 - 1 Raumnes & Å... Team Nes 3 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010125 sö 21/01 14:45 sö 21/01 Håkons hall 1 1/4 Final G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Roterud IL G16-2 0 - 6 Raumnes & Å... Team Nes 1 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010128 sö 21/01 15:40 sö 21/01 Håkons hall 1 Semifinal G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A KFUM-Kam. Oslo 2 1 - 0 Lillehammer FK LFK G03-2 Jan birger hammerdal (Huvuddomare)
21010236 sö 21/01 17:55 sö 21/01 Håkons hall 2 Final G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Lillehammer FK LFK G19-1 2 - 5 Lillehammer FK LFK G19-2 Jan birger hammerdal (Huvuddomare) , Knut Storvik (Domare (Övrig))
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal