Detta är resultaten från Lillehammer-cup 2018. Se de senaste resultaten från Lillehammer-cup 2021 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Alvdal IL G16 1 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Alvdal IL G16 2 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Alvdal IL G19 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Biri il G13 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Bjerke IL J14 (født 01.01.2004 og senere)
Bjerke IL J14 (født 01.01.2004 og senere)
Bredde IL G19 (født 01.01.1999 og senere)
Brumunddal Fotball G13-1 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Brumunddal Fotball G13-2 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Brumunddal Fotball G13-3 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Brøttum IL G-14 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Brøttum IL G13 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Brøttum IL Jenter 13-2 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Brøttum IL Jenter 14 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Bærum SK G16 (født 01.01.2002 og senere)
Bærum SK G16 (født 01.01.2002 og senere)
Clausenengen FK - Hvit J14 (født 01.01.2004 og senere)
Clausenengen FK - Blå J14 (født 01.01.2004 og senere)
Clausenengen FK J16 (født 01.01.2002 og senere)
Clausenengen FK J16 (født 01.01.2002 og senere)
Clausenengen FK J16 (født 01.01.2002 og senere)
Clausenengen FK / Dahle IL 2 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Clausenengen FK / Dahle IL 1 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Dikemark IF DIF J01 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Drammens BK DBK J2001 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Elverum Fotball Blå G14 (født 01.01.2004 og senere)
Elverum Fotball Rød G14 (født 01.01.2004 og senere)
Elverum Fotball Grønn G14 (født 01.01.2004 og senere)
Elverum Fotball J14 rød J14 (født 01.01.2004 og senere)
Elverum Fotball J14 hvit J14 (født 01.01.2004 og senere)
Elverum Fotball J14 svart J14 (født 01.01.2004 og senere)
Etnedal FK g12 G12 (født 01.01.2006 og senere)
Faaberg Fotball G-2006 G12 (født 01.01.2006 og senere)
Faaberg Fotball j12 J12 (født 01.01.2006 og senere)
Faaberg Fotball G14 Blå G14 (født 01.01.2004 og senere)
Faaberg Fotball G14 Gul G14 (født 01.01.2004 og senere)
Faaberg Fotball j14 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Faaberg Fotball G15 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Faaberg Fotball G16 2 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Faaberg Fotball G16 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Faaberg Fotball J16 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Faaberg Fotball G19-1 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Faaberg Fotball G19-3 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Faaberg Fotball J19 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Fart, FL G12 hvit G12 (født 01.01.2006 og senere)
Fart, FL G12 rød G12 (født 01.01.2006 og senere)
Follebu FL Follebu/Gausdal G16 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Follebu FL Follebu/Gausdal G19 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Fron Fotball 2010 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Fron Fotball 2010 Fotball 3 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Fron Fotball 2010 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Fron Fotball 2010 j13-2 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Fron Fotball 2010 j13-1 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Fron Fotball 2010 Fotball G16 (født 01.01.2002 og senere)
Fron Fotball 2010 super girls J16 (født 01.01.2002 og senere)
Fron Fotball 2010 J-14 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Fron Fotball 2010 Flamengo G19 (født 01.01.1999 og senere)
Fron Fotball 2010 J19 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Funnefoss/Vormsund FUVO J19 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Gausdal FK Follebu/Gausdal J15 1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Gausdal FK Follebu/Gausdal J15 2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Gjelleråsen United J16 (født 01.01.2002 og senere)
Gjelleråsen City J16 (født 01.01.2002 og senere)
Hadeland KFK J13 Rød J14 (født 01.01.2004 og senere)
Hadeland KFK HKFK J14 Hvit J14 (født 01.01.2004 og senere)
Hadeland KFK HKFK J14 Rød J14 (født 01.01.2004 og senere)
Hadeland KFK HKFK J16 - Hvit J16 (født 01.01.2002 og senere)
Hadeland KFK HKFK J15 - Hvit J16 (født 01.01.2002 og senere)
Hadeland KFK HKFK J16 - Rød J16 (født 01.01.2002 og senere)
Hadeland KFK HKFK J15 - svart J16 (født 01.01.2002 og senere)
Hadeland KFK HKFK J19 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Hauketo IF G2006 G12 (født 01.01.2006 og senere)
Heming, IL J14 (født 01.01.2004 og senere)
Heming, IL J14 (født 01.01.2004 og senere)
Heming, IL IL J16 (født 01.01.2002 og senere)
Heming, IL J16 Grønn J16 (født 01.01.2002 og senere)
Holmen IF Hvit J19 (født 01.01.1999 og senere)
Holmen IF Rød J19 (født 01.01.1999 og senere)
Holmen IF Sort J19 (født 01.01.1999 og senere)
Jevnaker IF G14 (født 01.01.2004 og senere)
KFUM-Kam. Oslo G16 (født 01.01.2002 og senere)
KFUM-Kam. Oslo G16 (født 01.01.2002 og senere)
KFUM-Kam. Oslo G16 (født 01.01.2002 og senere)
KFUM-Kam. Oslo Kåffa J16 J16 (født 01.01.2002 og senere)
KFUM-Kam. Oslo Bing G19 (født 01.01.1999 og senere)
KFUM-Kam. Oslo J19-1 J19 (født 01.01.1999 og senere)
KFUM-Kam. Oslo J19-2 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Kjelsås IL J16 (født 01.01.2002 og senere)
Kjelsås IL J16 (født 01.01.2002 og senere)
Kolbotn IL Hvit J14 (født 01.01.2004 og senere)
Kolbotn IL Blå J14 (født 01.01.2004 og senere)
Kvam IL G16 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Kvam IL G19 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Lambertseter IF J03-2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Lambertseter IF J03-1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Lambertseter IF J19 (født 01.01.1999 og senere)
Langfjorden/Isfjorden J16 (født 01.01.2002 og senere)
Langfjorden/Isfjorden J16 (født 01.01.2002 og senere)
Larkollen IL Svart J14 (født 01.01.2004 og senere)
Larkollen IL Hvit J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK LFK hammartun 1 G12 (født 01.01.2006 og senere)
Lillehammer FK Nordre Ål 2 G12 (født 01.01.2006 og senere)
Lillehammer FK LFK Søre Ål Hvit G12 (født 01.01.2006 og senere)
Lillehammer FK LFK Søre Ål Blå G12 (født 01.01.2006 og senere)
Lillehammer FK Nordre Ål 1 G12 (født 01.01.2006 og senere)
Lillehammer FK LFK Hammartun 2 G12 (født 01.01.2006 og senere)
Lillehammer FK LFK G05 7 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK LFK G05 3 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK LFK G05 4 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK LFK G05 2 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK G14-2 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK G14-4 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK LFK G05 5 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK LFK G05 1 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK G14-3 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK LFK G05 6 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK G14-1 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer FK LFK G03-2 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer FK LFK G03-3 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer FK LFK G03-1 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer FK G2002-1 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer FK G2002-2 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer FK G2002-3 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer FK LFK G19-4 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Lillehammer FK LFK G19-1 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Lillehammer FK LFK G19-3 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Lillehammer FK LFK G19-2 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Lillehammer FK LFK G19-2 trukket G19 (født 01.01.1999 og senere)
Lillehammer FK LFK G19-5 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Lillehammer KFK J12 Søre Ål J12 (født 01.01.2006 og senere)
Lillehammer KFK Kringsjå J12 J12 (født 01.01.2006 og senere)
Lillehammer KFK Kringsjå J12 lag 2 J12 (født 01.01.2006 og senere)
Lillehammer KFK J12 Søre Ål 2 J12 (født 01.01.2006 og senere)
Lillehammer KFK LKFK J14 County J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer KFK J13-1 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer KFK J13-3 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer KFK LKFK J14 City J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer KFK LKFK J14 United J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer KFK LKFKJ14 Forest J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer KFK J13-5 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer KFK J13-2 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer KFK LKFK J14 Hotspur J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer KFK J13-4 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lillehammer KFK J15-1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer KFK J15-3 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer KFK J02-3 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer KFK J02-1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer KFK J02-2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer KFK J15-2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Lillehammer KFK J19 3 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Lillehammer KFK J19 1 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Lillehammer KFK J19 2 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Lyn Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball G14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball J05-4 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball J2004 Blå J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball J2004 Grønn J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball J2004 Gul J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball J2004 Hvit J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball J2004 Rød J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball J05-2 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball J05-5 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball J05-1 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball J05-3 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Lyn Fotball G16-3 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Lyn Fotball G16-1 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Lyn Fotball G16-2 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Lyn Fotball J 2002 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Lyn Fotball J2003-2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Lyn Fotball J2003-1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Lyn Fotball J19-3 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Lyn Fotball J19-1 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Lyn Fotball J19-2 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Moelven IL G12 G12 (født 01.01.2006 og senere)
Moelven IL J14 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Molde FK J16 3 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Molde FK J16 2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Molde FK J16 1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Molde Fotballklubb FK J19-1 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Nesodden IF J16 - 1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Nesodden IF J16 - 3 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Nesodden IF J16 - 2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Nordre Land IL Fotball Land J19 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Nordstrand IF G14 (født 01.01.2004 og senere)
Nordstrand IF G14 (født 01.01.2004 og senere)
Nordstrand IF G14 (født 01.01.2004 og senere)
Oppdal IL G06 1 G12 (født 01.01.2006 og senere)
Oppdal IL 1 G16 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Oppdal IL 2 G16 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Oppdal IL 3 G16 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Oppdal IL J15-2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Oppdal IL J15-1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Oppdal IL J2002 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Oppdal IL J19 (født 01.01.1999 og senere)
Oppdal IL J19 (født 01.01.1999 og senere)
Oppegård IL J16 (født 01.01.2002 og senere)
Oppegård IL J16 (født 01.01.2002 og senere)
Oppegård IL J16 (født 01.01.2002 og senere)
Oppsal IF Fotball Blå G16 (født 01.01.2002 og senere)
Oppsal IF Fotball G16 (født 01.01.2002 og senere)
Oppsal IF Fotball J19 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Otta IL j-19 2 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Otta IL J17/19 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Otta IL j-19 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Ottestad IL J16 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Ottestad IL J19 2 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Ottestad IL J19 1 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Ranheim Futsal G16 (født 01.01.2002 og senere)
Ranheim Futsal G16 (født 01.01.2002 og senere)
Raumnes & Årnes Team Nes 2 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Raumnes & Årnes Team Nes 1 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Raumnes & Årnes Team Nes 3 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Raumnes & Årnes Team Nes 1 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Raumnes & Årnes Team Nes 4 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Raumnes & Årnes Team Nes 2 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Raumnes & Årnes Team Nes 3 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Roterud IL G2006-1 G12 (født 01.01.2006 og senere)
Roterud IL G2006-2 G12 (født 01.01.2006 og senere)
Roterud IL J12 J12 (født 01.01.2006 og senere)
Roterud IL G05 Rød G14 (født 01.01.2004 og senere)
Roterud IL G05 Blå G14 (født 01.01.2004 og senere)
Roterud IL g14 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Roterud IL J04-blå J14 (født 01.01.2004 og senere)
Roterud IL J04-svart J14 (født 01.01.2004 og senere)
Roterud IL J04-hvit J14 (født 01.01.2004 og senere)
Roterud IL G16-3 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Roterud IL G16-1 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Roterud IL G16-2 G16 (født 01.01.2002 og senere)
Roterud IL J16 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Roterud IL G19 - 2 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Roterud IL G19 - 1 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Roterud IL G19 - 3 G19 (født 01.01.1999 og senere)
Røa IL Kinaputter 3 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Røa IL Kinaputter 1 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Røa IL Kinaputter 2 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Sarpsborg FK G16 (født 01.01.2002 og senere)
Sarpsborg FK G16 (født 01.01.2002 og senere)
Sarpsborg FK G19 (født 01.01.1999 og senere)
Sarpsborg FK trukket G19 (født 01.01.1999 og senere)
Sarpsborg FK G19 (født 01.01.1999 og senere)
Skiold J16 1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Skiold J16 2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Skreia IL G04-2 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Skreia IL G04 1 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Stabæk Fotball J16 (født 01.01.2002 og senere)
Stabæk Fotball J16 (født 01.01.2002 og senere)
Stabæk Fotball J16 (født 01.01.2002 og senere)
Storhamar Fotball J2004 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Storhamar Fotball J15 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Søndre Land IL, Fotball - Yngres Land J17 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Søndre Land IL, Fotball - Yngres Land J17 1 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Tiller IL J16 (født 01.01.2002 og senere)
Tiller IL J16 (født 01.01.2002 og senere)
Tiller IL J19 (født 01.01.1999 og senere)
Torpa/ Nordre Land 1 Nordre Land jenter 1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Torpa/ Nordre Land 2 Nordre Land jenter 2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Utleira IL J16-1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Utleira IL J16-2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Vålerenga Fotball J19 Blå J19 (født 01.01.1999 og senere)
Vålerenga Fotball J19 Grønn J19 (født 01.01.1999 og senere)
Ådalsbruk FK J13 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Ådalsbruk FK Ådalsbruk/Nordbygda J14 (født 01.01.2004 og senere)
Øyer-Tretten IF G05 ØTI Lag2 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Øyer-Tretten IF G05 ØTI Lag1 G14 (født 01.01.2004 og senere)
Øyer-Tretten IF ØTI J2004 J14 (født 01.01.2004 og senere)
Øyer-Tretten IF ØTI J15-1 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Øyer-Tretten IF ØTI J15-2 J16 (født 01.01.2002 og senere)
Øyer-Tretten IF J19-2 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Øyer-Tretten IF J19-1 J19 (født 01.01.1999 og senere)
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Strandtorget Kiwi Sparebank1 Gudbrandsdal