Detta är resultaten från Lillehammer-cup 2018. Se de senaste resultaten från Lillehammer-cup 2021 här.

Eidsiva arena

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
21010600 sö 21/01 08:00 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Tiller IL 2 3 - 2 Lambertseter IF J03-2    
21010601 sö 21/01 08:15 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Larkollen IL Hvit 1 - 2 Lillehammer...J14 Hotspur    
21010602 sö 21/01 08:30 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Gausdal FK ...usdal J15 2 2 - 4 Oppdal IL J2002    
21010603 sö 21/01 08:45 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Hadeland KF...J15 - svart 3 - 1 Nesodden IF J16 - 3    
21010604 sö 21/01 09:00 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Brøttum IL Jenter 14 2 - 3 Fron Fotball 2010 j13-1    
21010605 sö 21/01 09:15 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Øyer-Tretten IF ØTI J15-1 2 - 1 Molde FK J16 2    
21010606 sö 21/01 09:30 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Langfjorden/Isfjorden 2 7 - 2 Nesodden IF J16 - 1    
21010607 sö 21/01 09:45 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Heming, IL J16 Grønn 2 - 6 Gjelleråsen City    
21010608 sö 21/01 10:00 sö 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Lillehammer FK LFK G19-5 0 - 9 Faaberg Fotball G19-3    
21010609 sö 21/01 10:20 sö 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Vålerenga F...l J19 Grønn 7 - 2 Nordre Land...ll Land J19    
21010610 sö 21/01 10:40 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Moelven IL J14 0 - 1 Kolbotn IL Blå    
21010611 sö 21/01 10:55 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Lyn Fotball J2003-2 1 - 4 Oppdal IL J2002    
21010612 sö 21/01 11:10 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Torpa/ Nord...nd jenter 2 0 - 1 Lillehammer KFK J15-2    
21010613 sö 21/01 11:25 sö 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Lyn Fotball 2 9 - 0 Nordstrand IF 3    
21010614 sö 21/01 11:40 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Clausenengen FK 3 4 - 3 Clausenengen FK 2    
21010615 sö 21/01 11:55 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Gausdal FK ...usdal J15 1 3 - 4 Kjelsås IL 2    
21010616 sö 21/01 12:25 sö 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/8 Final KFUM-Kam. Oslo 3 4 - 1 Sarpsborg FK 2    
21010617 sö 21/01 12:40 sö 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Oppdal IL 1 G16 2 - 4 Roterud IL G16-2    
21010618 sö 21/01 12:55 sö 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Lyn Fotball 1 12 - 2 Lillehammer FK G14-3    
21010619 sö 21/01 13:10 sö 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Skreia IL G04 1 7 - 0 Skreia IL G04-2    
21010620 sö 21/01 13:25 sö 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Holmen IF Hvit 1 - 5 Øyer-Tretten IF J19-1    
21010621 sö 21/01 13:45 sö 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Roterud IL G19 - 2 1 - 4 Lillehammer...LFK G19-4 1    
21010622 sö 21/01 14:05 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Lillehammer... J14 County 1 - 2 Clausenengen FK - Hvit    
21010623 sö 21/01 14:20 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Øyer-Tretten IF ØTI J15-1 0 - 2 Hadeland KF...J15 - svart    
21010624 sö 21/01 14:35 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Hadeland KF...FK J14 Hvit 2 - 1 Kolbotn IL Blå    
21010625 sö 21/01 14:50 sö 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Skreia IL G04 1 1 - 2 Biri il G13    
21010626 sö 21/01 15:05 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Semifinal Clausenengen FK - Hvit 1 - 2 Roterud IL J04-svart    
21010627 sö 21/01 15:20 sö 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Semifinal Lillehammer FK LFK G19-1 4 - 2 Lillehammer...LFK G19-4 1    
21010628 sö 21/01 15:40 sö 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Semifinal Raumnes & Å... Team Nes 2 6 - 2 Roterud IL G19 - 1    
21010629 sö 21/01 16:10 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Semifinal Heming, IL 1 1 - 0 Kolbotn IL Hvit