Detta är resultaten från Lillehammer-cup 2018. Se de senaste resultaten från Lillehammer-cup 2021 här.

Håkons hall

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
21010100 sö 21/01 08:00 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Øyer-Tretten IF ØTI J2004 2 - 1 Lyn Fotball J05-2    
21010101 sö 21/01 08:15 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/16 Final Lillehammer...KJ14 Forest 1 - 2 Lyn Fotball J2004 Grønn    
21010102 sö 21/01 08:30 sö 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Jevnaker IF 1 - 0 Lillehammer FK G14-1    
21010103 sö 21/01 08:45 sö 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Elverum Fotball Rød 3 - 0 Øyer-Trette...05 ØTI Lag1    
21010104 sö 21/01 09:00 sö 21/01 J12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Lillehammer...å J12 lag 2 1 - 2 Lillehammer...J12 Søre Ål    
21010105 sö 21/01 09:15 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Lillehammer KFK J13-1 0 - 2 Larkollen IL Svart    
21010106 sö 21/01 09:30 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Torpa/ Nord...nd jenter 1 1 - 3 Clausenengen FK 2    
21010107 sö 21/01 09:45 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/16 Final Utleira IL J16-2 0 - 1 Fron Fotbal...super girls    
21010108 sö 21/01 10:00 sö 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Sarpsborg FK 3 3 - 4 Lillehammer...LFK G19-4 1    
21010109 sö 21/01 10:20 sö 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Oppdal IL 1 4 - 1 Fron Fotball 2010 J19    
21010110 sö 21/01 10:40 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Lyn Fotball J05-1 1 - 2 Ådalsbruk FK J13    
21010111 sö 21/01 11:00 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Tiller IL 2 2 - 3 Gjelleråsen City    
21010112 sö 21/01 11:15 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Kolbotn IL Hvit 3 - 0 Lillehammer...FK J14 City    
21010113 sö 21/01 11:30 sö 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Roterud IL g14 7 - 0 Brøttum IL G-14    
21010114 sö 21/01 11:45 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Hadeland KF...FK J14 Hvit 3 - 1 Fron Fotball 2010 j13-1    
21010115 sö 21/01 12:00 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Lyn Fotball J2004 Gul 7 - 0 Lyn Fotball J2004 Grønn    
21010116 sö 21/01 12:15 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Lillehammer KFK J13-4 2 - 0 Larkollen IL Svart    
21010117 sö 21/01 12:30 sö 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/8 Final Roterud IL G16-3 1 - 8 Alvdal IL G16 1    
21010118 sö 21/01 12:45 sö 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/8 Final Biri il G13 8 - 1 Lillehammer FK LFK G05 6    
21010119 sö 21/01 13:00 sö 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Vålerenga Fotball J19 Blå 0 - 7 Lyn Fotball J19-1    
21010120 sö 21/01 13:20 sö 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Oppdal IL 2 2 - 3 KFUM-Kam. Oslo J19-1    
21010121 sö 21/01 13:40 sö 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A 1/4 Final Lyn Fotball 2 8 - 2 Fron Fotball 2010 2    
21010122 sö 21/01 13:55 sö 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Raumnes & Å... Team Nes 1 7 - 5 Raumnes & Å... Team Nes 4    
21010123 sö 21/01 14:15 sö 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/4 Final KFUM-Kam. Oslo 2 10 - 1 Oppdal IL 2 G16    
21010124 sö 21/01 14:30 sö 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Kvam IL G16 3 - 1 Raumnes & Å... Team Nes 3    
21010125 sö 21/01 14:45 sö 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Roterud IL G16-2 0 - 6 Raumnes & Å... Team Nes 1    
21010126 sö 21/01 15:00 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Lillehammer... J14 United 5 - 1 Bjerke IL    
21010127 sö 21/01 15:15 sö 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Semifinal Lyn Fotball J19-1 2 - 4 Molde Fotba...bb FK J19-1    
21010128 sö 21/01 15:40 sö 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Semifinal KFUM-Kam. Oslo 2 1 - 0 Lillehammer FK LFK G03-2    
21010129 sö 21/01 15:55 sö 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4 Final Faaberg Fotball G14 Gul 1 - 2 Lillehammer FK LFK G05 2    
21010130 sö 21/01 16:25 sö 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Semifinal KFUM-Kam. Oslo 1 5 - 1 Oppsal IF Fotball    
21010131 sö 21/01 16:40 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Semifinal Tiller IL 1 2 - 1 Langfjorden/Isfjorden 2    
21010132 sö 21/01 16:55 sö 21/01 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Semifinal Roterud IL g14 1 - 3 Biri il G13    
21010133 sö 21/01 17:10 sö 21/01 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Final KFUM-Kam. Oslo J19-1 2 - 1 Øyer-Tretten IF J19-1    
21010134 sö 21/01 17:35 sö 21/01 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Final Røa IL Kinaputter 1 4 - 1 Lillehammer... J14 United    
21010135 sö 21/01 17:55 sö 21/01 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Final Sarpsborg FK 2 2 - 8 Raumnes & Å... Team Nes 2    
21010136 sö 21/01 18:20 sö 21/01 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Final Alvdal IL G16 1 5 - 9 Raumnes & Å... Team Nes 1    
21010137 sö 21/01 18:40 sö 21/01 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Final Hadeland KF...J15 - svart 3 - 5 Langfjorden/Isfjorden 1