Aktuelle Ergebnisse

Beginn der Lillehammer-cup 2018
Ende
19/1
20/1
21/1

Finals

Visa domare
  SpielNr. Zeit Spielort Sparte Runde Heim Ergebnis  Auswärts   Live  
21010338 So 21/01 18:20 So 21/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Finale Biri il G13 4 - 16 Lillehammer FK G14-2    
21010339 So 21/01 18:40 So 21/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Finale Brumunddal Fotball G13-1 3 - 2 Øyer-Trette...05 ØTI Lag2    
21010337 So 21/01 18:05 So 21/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Finale Heming, IL 1 10 - 2 Roterud IL J04-svart    
21010134 So 21/01 17:35 So 21/01 Håkons hall 1 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Finale Røa IL Kinaputter 1 4 - 1 Lillehammer... J14 United    
21010237 So 21/01 18:20 So 21/01 Håkons hall 2 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Finale KFUM-Kam. Oslo 1 1 - 7 KFUM-Kam. Oslo 2    
21010136 So 21/01 18:20 So 21/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Finale Alvdal IL G16 1 5 - 9 Raumnes & Å... Team Nes 1    
21010238 So 21/01 18:40 So 21/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Finale Tiller IL 1 3 - 1 Gjelleråsen City    
21010137 So 21/01 18:40 So 21/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Finale Hadeland KF...J15 - svart 3 - 5 Langfjorden/Isfjorden 1    
21010236 So 21/01 17:55 So 21/01 Håkons hall 2 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Finale Lillehammer FK LFK G19-1 2 - 5 Lillehammer FK LFK G19-2    
21010135 So 21/01 17:55 So 21/01 Håkons hall 1 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Finale Sarpsborg FK 2 2 - 8 Raumnes & Å... Team Nes 2    
21010234 So 21/01 17:10 So 21/01 Håkons hall 2 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Finale Molde Fotba...bb FK J19-1 4 - 5 Lyn Fotball J19-3    
21010133 So 21/01 17:10 So 21/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Finale KFUM-Kam. Oslo J19-1 2 - 1 Øyer-Tretten IF J19-1    
Visa domare
  SpielNr. Zeit Spielort Sparte Runde Heim Ergebnis  Auswärts   Live  
21010336 So 21/01 17:50 So 21/01 Håkons hall 3 J12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Roterud IL J12 0 - 3 Lillehammer...2 Søre Ål 2    
21010235 So 21/01 17:35 So 21/01 Håkons hall 2 J12 (født 01.01.2006 og senere) Grp A Lillehammer...ringsjå J12 2 - 0 Lillehammer...å J12 lag 2    
21010335 So 21/01 17:15 So 21/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Halbfinale Øyer-Trette...05 ØTI Lag2 5 - 2 Jevnaker IF    
21010334 So 21/01 17:00 So 21/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Halbfinale Brumunddal Fotball G13-1 2 - 1 Lillehammer FK LFK G05 2    
21010132 So 21/01 16:55 So 21/01 Håkons hall 1 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Halbfinale Roterud IL g14 1 - 3 Biri il G13    
21010233 So 21/01 16:55 So 21/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Halbfinale Lyn Fotball 2 1 - 4 Lillehammer FK G14-2    
21010131 So 21/01 16:40 So 21/01 Håkons hall 1 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Halbfinale Tiller IL 1 2 - 1 Langfjorden/Isfjorden 2    
21010232 So 21/01 16:40 So 21/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Halbfinale Langfjorden/Isfjorden 1 5 - 2 Lyn Fotball J2003-1    
21010333 So 21/01 16:40 So 21/01 Håkons hall 3 G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Halbfinale Sarpsborg FK 2 2 - 0 Raumnes & Å... Team Nes 1    
21010130 So 21/01 16:25 So 21/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Halbfinale KFUM-Kam. Oslo 1 5 - 1 Oppsal IF Fotball    
21010231 So 21/01 16:25 So 21/01 Håkons hall 2 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Halbfinale Fron Fotball 2010 Fotball 1 - 4 Raumnes & Å... Team Nes 1    
21010332 So 21/01 16:25 So 21/01 Håkons hall 3 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Halbfinale Alvdal IL G16 1 3 - 0 Kvam IL G16    
21010230 So 21/01 16:10 So 21/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill B Halbfinale Heming, IL IL 0 - 1 Hadeland KF...J15 - svart    
21010331 So 21/01 16:10 So 21/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Halbfinale Lyn Fotball J2004 Rød 3 - 4 Lillehammer... J14 United    
21010629 So 21/01 16:10 So 21/01 Kristins Hall J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill A Halbfinale Heming, IL 1 1 - 0 Kolbotn IL Hvit    
21010129 So 21/01 15:55 So 21/01 Håkons hall 1 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4-Finale Faaberg Fotball G14 Gul 1 - 2 Lillehammer FK LFK G05 2    
21010229 So 21/01 15:55 So 21/01 Håkons hall 2 J16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Halbfinale Gjelleråsen City 3 - 1 Lillehammer KFK J02-1    
21010330 So 21/01 15:55 So 21/01 Håkons hall 3 J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B Halbfinale Hadeland KF...FK J14 Hvit 3 - 5 Røa IL Kinaputter 1    
21010128 So 21/01 15:40 So 21/01 Håkons hall 1 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A Halbfinale KFUM-Kam. Oslo 2 1 - 0 Lillehammer FK LFK G03-2    
21010228 So 21/01 15:40 So 21/01 Håkons hall 2 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4-Finale Lillehammer FK LFK G05 7 1 - 4 Øyer-Trette...05 ØTI Lag2    
21010428 So 21/01 15:40 So 21/01 Skogenhallen J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Halbfinale Øyer-Tretten IF J19-1 2 - 1 Otta IL j-19 2    
21010628 So 21/01 15:40 So 21/01 Kristins Hall G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Halbfinale Raumnes & Å... Team Nes 2 6 - 2 Roterud IL G19 - 1    
21010329 So 21/01 15:35 So 21/01 Håkons hall 3 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Halbfinale Tiller IL 2 - 7 Lyn Fotball J19-3    
21010328 So 21/01 15:20 So 21/01 Håkons hall 3 G16 (født 01.01.2002 og senere) Sluttspill A 1/4-Finale Ranheim Futsal 2 0 - 9 KFUM-Kam. Oslo 1    
21010427 So 21/01 15:20 So 21/01 Skogenhallen G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Halbfinale Lillehammer FK LFK G19-2 4 - 2 Raumnes & Å... Team Nes 3    
21010627 So 21/01 15:20 So 21/01 Kristins Hall G19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Halbfinale Lillehammer FK LFK G19-1 4 - 2 Lillehammer...LFK G19-4 1    
21010127 So 21/01 15:15 So 21/01 Håkons hall 1 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill A Halbfinale Lyn Fotball J19-1 2 - 4 Molde Fotba...bb FK J19-1    
21010227 So 21/01 15:15 So 21/01 Håkons hall 2 J19 (født 01.01.1999 og senere) Sluttspill B Halbfinale Clausenenge... Dahle IL 1 0 - 2 KFUM-Kam. Oslo J19-1    
21010327 So 21/01 15:05 So 21/01 Håkons hall 3 G14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4-Finale Jevnaker IF 4 - 0 Roterud IL G05 Blå    
21010426 So 21/01 15:05 So 21/01 Skogenhallen J14 (født 01.01.2004 og senere) Sluttspill B 1/4-Finale Lyn Fotball J2004 Rød 3 - 0 Ådalsbruk FK J13    
Kontorleverandøren Birkebeineren Hotel & Apartments Trofe Indre Østfold reisebyrå Sparebank1 Gudbrandsdal